Advert
Advert

PROJE ÖĞRETMENLERİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TURAN'I ZİYARET ETTİ

Devrek’te "Türk Kültürünü Oluşturan Desenler, Motifler Yeni Neslin Ellerinde Şekilleniyor" Adlı eTwinning Projesi kapsamında çalışmalar yapan öğretmenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Turan´ı makamında ziyaret ettiler.

PROJE ÖĞRETMENLERİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TURAN'I ZİYARET ETTİ
Bu içerik 940 kez okundu.

 

      Devrek’te  "Türk Kültürünü Oluşturan Desenler, Motifler Yeni Neslin Ellerinde Şekilleniyor" Adlı eTwinning Projesi kapsamında çalışmalar yapan öğretmenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Turan´ı makamında ziyaret ettiler.

     Projenin kuruculuğunu yapan Misak-ı Milli İlkokulu Sınıf Öğretmeni Betül Akcabelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Turan’a olan ziyareti projede yer alan Çaydeğirmeni TOKİ İlkokulu Sınıf Öğretmeni Elif Kocaeli, İstiklal İlkokulu Sınıf Öğretmeni Kamer Göktepe ve Gazi Ortaokulu Görsel Sanatlar/Resim Öğretmeni Nilüfer İnan ile birlikte gerçekleştirdi.

    Ziyarette Projenin hangi aşamada olduğu, yapılan çalışmalar, Mayıs ayında yapılması planlanan proje sonu sergisi hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

    Yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten İlçe Mili eğitim Müdürü Abdullah Turan; “Kendi görevinin dışında zaman ayırarak ve emek vererek bu şekilde projeler yapan ve eserler üreten tüm öğretmenlerimizin yanındayız. Maddi ve manevi desteklerimiz hiçbir zaman esirgemeyiz. İlçemizde bu tür projelerin artmasını istiyoruz.” dedi.

    Öğretmenler, öğrencilerin proje kapsamında kendi el emekleriyle yaptıkları bir eseri de ilçe müdürü Abdullah Turan’a takdim ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ