Advert
Advert

BOZKURT: GENÇLERİMİZİN GURUR DUYACAĞI BİR DEVREK YARATACAĞIZ

Bozkurt: Ben, yeni belediyeci değilim ömrüm bu belediyede geçti. Bilgi, birikim ve tecrübelerimi sizlerden yana, halkımızdan yana kullanmak için yola çıktık. Allah utandırmasın. Sizlerle başladık sizlerle başaracağız.

BOZKURT: GENÇLERİMİZİN GURUR DUYACAĞI BİR DEVREK YARATACAĞIZ
Bu içerik 1025 kez okundu.

   

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt, yerel iktidarları döneminde gençlerin hakettikleri yeri, önemi ve değeri bulacağını, söyledi.

     Seçim çalışmalarını aralıksız olarak sündüren Çetin Bozkurt, dün akşam da pazaryerinde gençlerle bir araya geldi. Gençlerin sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Adayı Bozkurt, “Evet, genç kardeşlerim sizlerin sorunlarını, sorunlarınızın çözümlerini bunun yanında Devrek’in ve insanımızın sorunlarını, kurtuluş çcarelerini çok yakından bilen bir ağbinizim. Elbirliğiyle bunların üstesinden geleceğiz. Ben, yeni belediyeci değilim ömrüm bu belediyede geçti. Bilgi, birikim ve tecrübelerimi sizlerden yana, halkımızdan yana kullanmak için yola çıktık. Allah utandırmasın. Sizlerle başladık sizlerle başaracağız”diye konuştu.

    Gençlerin Devrek’te uzun yıllar bir duraksama, kokuşmuşluğun olduğunu ifade etmeleri üzerine de Bozkurt, “Biz, Devrek’imize, halkımıza hizmet yönünde bir çivi çakana saygı duyuyoruz. Burada yaşıyoruz, birlik ve beraberlik içinde bütün olumsuzlukların üstesinden geleceğiz. Derdimiz birbirimizi ötekileştirmek değil, kucaklamaktır. Bizim iktidarımızda asla ve asla kimsenin ekmeğiyle oynanmayacaktır, oynanmasına da müsaade etmeyeceğiz.”dedi.

     Kendisine gösterilen yoğun ilgi karşısında çok duygulandığını ve heyecanlandığını ifade eden Bozkurt, “Benim en büyük gayem, genç kardeşlerime içinde mutlu yaşayacağı bir Devrek yaratmak. Bunun için gençleri dinlemeye onlarla beraber hareket etmeye çok önem veriyorum. Gençler bizim göz bebeğimiz. Devrek’imizi yeniden onlarla inşa edeceğiz, yükselteceğiz, yükseliş hikayesini onlarla birlikte yazacağız. Devrek Belediyesini eski itibarına kavuşturacak, gençlerin gurur duyacağı bir Devrek inşa edeceğiz.”  diye konuştu.

    CHP Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt, “Ekibimiz ile birlikte Devrek’in temel sorunlarını ve çözümlerini içeren proje hazırlıklarımızı tamamladık. Bu projelerimiz süreç içinde sizlerle paylaşacağız”şeklinde sözlerini tamamladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ