Advert
Advert

BEKLENEN ZONGULDAK ADAYI AÇIKLANDI

CHP’nin günlerdir beklenen Zonguldak Belediye Başkan adayı sonunda kesinleşti.

BEKLENEN ZONGULDAK ADAYI AÇIKLANDI
Bu içerik 1578 kez okundu.

 

 CHP’nin günlerdir beklenen Zonguldak Belediye Başkan adayı sonunda kesinleşti. Gün içinde birçok yerel medya organında çıkan Harun Akın ismi, gündüz saatlerinde ertelemeli olarak başlayan MYK toplantısında Ali Uzun’a yönelirken sabaha kadar süren PM toplantısında isim Şenol Şanal olarak değişti.

 Bugün sabah saat 05.45 sularında biten PM toplantısında uzun süren tartışmalar toplantısında oy çokluğuyla Şenol Şanal Zonguldak Belediye Başkanlığı’na aday gösterildi. Toplantıda Ali Uzun’un aday gösterilmesi adına çalışmalar yapan Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz bu sonuç sonrasında neye uğradığını şaşırırken parti içerisinde ise Ali Uzun yerine Şenol Şanal’ın gösterilmesi mutluluk yarattı. PM üyeleri ve basın mensupları dışında kimsenin alınmadığı PM toplantısı süresince parti genel merkezi önünde ise 4 adet ambulans bekletildi. Genel Merkez’den alınan bilgiye göre bazı Genel Merkez yöneticilerinin toplantıda çıkan tartışmalar sonrasında hastaneye kaldırıldığı bilgisine de ulaşıldı. Şenol Şanal, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

 “Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Belediye Başkan adaylığı onurunu ve bu önemli sorumluluğu tarafıma tevcih eden başta Sayın Genel Başkanım Kemal KILIÇDAROĞLU olmak üzere tüm MYK ve PM üyelerime, Milletvekillerime teşekkür ediyor saygılarımı arz ediyorum. Yürüdüğüm hizmet yolunda sevgi ve ilgileri ile beni destekleyen ve yüreklendiren sevgili hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. ÇOK ÇALIŞACAĞIZ, ÇOK ÇALIŞACAĞIZ VE KAZANACAĞIZ! MART’IN SONU BAHAR OLACAK, GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ZONGULDAK...” Parti Meclisi, Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adaylığı için Halil Posbıyık ismini MYK’dan geldiği şekliyle onayladı. Gün ağarana kadar bir değişiklik olmazsa Zonguldak Belediye Başkan Adayı Şenol Şanal, Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı ise Halil Posbıyık.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ