Advert
Advert

DİKMEN MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

DİKMEN MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Bu içerik 2503 kez okundu.

 

  -Yasemin Altun-

    31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Mahide Dikmen, Çaydeğirmeni Yeni Mahalle muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.

    İnsanları sevdiği için muhtar adayı olmaya karar veren Dikmen her zaman halkla iç içe olduğunu belirtti.

    Çaydeğirmeni Yeni Mahalle Muhtar adayı Dikmen “Mahalle sakinlerimizin sesini en iyi şekilde yetkililere ulaştırmak, sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini sağlamak için bu göreve talibim. Mahalle halkımda yaşlılarımıza bir evlat gibi, kadınlarımıza kardeş gibi, küçüklerimize bir abla şefkatiyle yaklaştım. Kendi imkanlarımla engelli kardeşlerimin yanında olmaya çalışıyorum. Hep halkımızla iç içe olduğumdan dolayı bu işi zorlanmadan başaracağıma inanıyorum.  Mahallemdeki bayanların sesi olmak istiyorum. Seçildiğim taktir de,  işlerini yürütmekte karşılaştıkları sosyal çekinceleri aşamayan kadınlarımıza çok büyük bir kolaylaştırıcı unsur olacağıma inanıyorum. Kadın ve erkeğin yönetim tarzı arasındaki farkındalığı ortaya koyacağıma inanıyorum. Evimin temizliğine, düzenine gösterdiğim özeni bütün mahalleme yansıtmak istiyorum. Kadın hamaratlığını mahallenin her köşesine yansıtmak, sorun ve sıkıntıların çözme noktasında ilgili kamu-kurum ve kuruluşlarımızla görüşerek sorunun adresi değil, çözümün adresi olmaya çalışacağım. Desteklerinizi bekliyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Deniz Çataklı     0000-00-00 Hayırlısı olsun arkadaşım. Sen azimli ve işinde, sözünde bir hanimsan. Yolun açık olsun. Bizler seninleyiz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ