Advert
Advert

DEMİRTAŞ: BİRLİKTE KAZANACAĞIZ !

DEMİRTAŞ: BİRLİKTE KAZANACAĞIZ !
Bu içerik 453 kez okundu.

 

      CHP'nin son Parti Meclisi toplantısında, Zonguldak ve Kdz. Ereğli adaylarının açıklanması üzerine, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, yazılı bir açıklama yaptı.

      Açıklamasında birlik ve beraberlik vurgusu yapan CHP'li Demirtaş, "Partimizin en üst karar organı olan Parti Meclisi'nden çıkan karara, herkes saygı duymalı ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin yereldeki iktidarı için var gücüyle çalışmalıdır. Aday belirleme sürecindeki tartışmalar  ve değerlendirmeler geride kalmıştır. Gün birlik ve beraberlik içinde çalışma günüdür" dedi.

      CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş açıklamasında şunları ifade etti:

ADAYLARIMIZLA YERELDE YİNE İKTİDAR OLACAĞIZ!

      "Partimiz daha önce Zonguldak’ın ilçe ve beldelerinde Belediye Başkan adaylarımızı belirlemişti. 27 Ocak'ta gerçekleştirilen Parti Meclisi toplantımızda ise Zonguldak merkez ve Kdz. Ereğli adaylarımız demokratik geçen bir süreçle belirlenmiştir. Zonguldak Merkezde Şenol Şanal, Kdz. Ereğli ilçemizde ise Halil Posbıyık aday olarak belirlendi. Bütün Belediye Başkan adaylarımız, güzel Zonguldak’ımıza hayırlı olsun. Bu süreçte tüm ilçe ve beldelerimizde aday adayı olmuş birbirinden değerli ve kıymetli ve partimize güç katan tüm arkadaşlarımıza bu demokratik yarışta yer almaları nedeniyle teşekkürlerimi  sunuyorum. Geride adaylarını belirlemediğimiz bazı beldelerimiz kaldı. Oraları da  en kısa zamanda belirleyeceğiz. Aday belirleme sürecinde yaşanan tartışmalar ve değerlendirmeler artık geride kalmıştır. Artık gün,  Cumhuriyet Halk Partili olmanın verdiği sorumluluk ve bilinçle, birlik ve beraberlik içinde çalışıp,  tüm Zonguldak’ta belediyelerimizi kazanma ve tüm vatandaşlarımıza hizmet etme  günüdür. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik kriz, vatandaşlarımızı her geçen gün daha da fazla perişan etmektedir. Türkiye’nin çok zorlu günlerden geçtiği  şu dönemde gün, bölünme ve ayrışma günü değildir. Gün, birlik ve beraberlik günüdür. Cumhuriyet Halk Partisi olarak Zonguldak'ta,  ilçe ve beldelerinde , örgütlerimizle birlikte belediye başkan adaylarımızın arkasında kenetleneceğiz. Ve yine Cumhuriyet Halk Partisi olarak özellikle Kdz Ereğli Belediyesini tekrar kazanacağız ve Sosyal Demokrat belediyecilik anlayışını Kdz Ereğli'de yeniden hayata geçireceğiz ve Ereğli’nin Ak Partide iken kayıp olan yıllarını telafi edeceğiz. Devrek’te, Kozlu’da, Gökçebey de, Filyosta ve diğer yerlerde biz kazanacağız. Türkiye’nin aydınlık geleceği için birlikte hareket ettiğimiz İyi  Parti ve Türkiye’de tam demokrasiye inanan diğer partiler ile Türkiye genelinde yaptığımız güç birliğini hızla Zonguldak’ta da inşa edeceğiz. Zonguldak’ta tüm belediyelerimiz CHP’li olacak ve Mart'ın sonu tüm Zonguldak’a bahar gelecek..."

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ