Advert
Advert

BOZKURT: HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt, 31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçimleri için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor

BOZKURT: HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ
Bu içerik 904 kez okundu.

 

 -Sercan KAPUSUZ-

Cumhuriyet Halk Partisi Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt, 31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçimleri için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 Aday Bozkurt, Devrek’te çeşitli meslek dallarında faaliyet gösteren esnafları işyerlerinde ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu. Esnaflar tarafından ilgiyle karşılanan Bozkurt esnafların sorunlarını ve isteklerini dinledi.

 Bozkurt, Devrek ekonomisine önemli bir katkı sağladıklarını ve Devrek’i geleceğe hazırlamak için birlik ve beraberlik içinde gayret edeceklerini ifade ederek, “Her zaman esnafımızın yanındayız bugün de yarında gelecekte de onların yanında olacağız. Devrek’i bir adım ileriye ve geleceğe taşımak için esnafımıza birlikte çalışacağız. ” dedi.

 Esnaf destek isteyen Bozkurt, esnafın yanı sıra vatandaşlarla da görüşerek onlarla sohbet edip dertlerini dinledi destek istedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500