Advert
Advert

BOZKURT’TAN İSTANBUL ÇIKARTMASI

CHP Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt İstanbul’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek gurbette bulunan Devreklileri yalnız bırakmadı

BOZKURT’TAN İSTANBUL ÇIKARTMASI
Bu içerik 1928 kez okundu.

 

-Sercan KAPUSUZ-

CHP Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt İstanbul’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek gurbette bulunan Devreklileri yalnız bırakmadı.

Bozkurt, İstanbul’da gerçekleştirdiği ziyaretlerin ilkini  Devrek Sabunlar Köyü sakinlerinin İstanbul’da kurduğu Devrek Sabunlar Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneğinin düzenlemiş olduğu “Kültürel Değerlerimizi Tanıtım Gecesine” katılarak gerçekleştirdi. Sosyal Belediyeciliğin olmazsa olmazı derneklerin etkinliklerine herzaman destek vereceklerine değinen Bozkurt; “ sosyal belediyecilik anlayışıyla çıktığımız bu yolda dernekler sosyal belediyeciliğin en önemli yapı taşlarından sayılır, onlara destek olmak, yanlarında bulunmak bizim en temel görevlerimizden. Derneklerim Devrek’imizin kültürünün tanıtılmasını ve yaşatılması için ellerinden gelin yapıyorlar bizde onlara yaptıkları bu çalışmalarda yalnız bırakmamak adına onlara destek olmak için yanlarındayız ve herzamanda yanlarında olacağız.”

“Kültürel Değerlerimizi Tanıtım Gecesi”ni,n ardından Bozkurt’un ikinci durağı dünyanın dört büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT - Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında Devrek standını ziyaret etmek oldu. Yöresel ürünlerin ve turistik yerlerin tanıtıldığı fuarda Devrek standını ziyaret eden Bozkurt, daha çok çalışarak daha çok fuara katılarak Devrek’in tanıtılması için ellerinden gelen  bütün destği ve çalışmaları yapacaklarını söyledi.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ