Advert
Advert

BÜKRÜ: BOŞ VAAT VE TAAHHÜTTE BULUNMAK İSTEMİYORUZ

Adalet ve Kalkınma Partisi(AKP) Devrek Belediye Başkan Adayı Sezai Bükrü basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu.

BÜKRÜ: BOŞ VAAT VE TAAHHÜTTE BULUNMAK İSTEMİYORUZ
Bu içerik 1419 kez okundu.

 

 -Sercan KAPUSUZ-

Adalet ve Kalkınma Partisi(AKP) Devrek Belediye Başkan Adayı Sezai Bükrü basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu.

  Devrek Öğretmenevi’nde düzenlenen kahvaltıya; AKP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Canbaş, AKP Devrek Belediye Başkan Adayı Sezai Bükrü, AKP Devrek Kadın Kolları Başkanı Serpil Özmen ve Devrek’te bulunan basın mensupları katıldı.

 Kahvaltı sonrasında basın mensuplarıyla sohbet eden Başkan Adayı Bükrü onların sorularını yanıtlayıp, adaylığı ve önümüzdeki seçimler hakkında açıklamalarda bulundu.

İÇİMİZDE KIRGINLIK VE DARGINLIK YOK

       Başkan Adayı Bükrü yaptığı açıklamasında;  “Devrek’te 2004 ‘ten bu yana belediye bizde, önümüzdeki seçim zor ve çok çalışmamız gereken bir seçim bizi bekliyor. Adaylık belirleme sürecinde partimizden 11 aday adayı vardı, aday adaylık süreci kırgınlık dargınlık olmadan geçti.

      Devrek Belediyesini almak ve hizmet etmek için mücadele edeceğiz, bu mücadeleden de zaferle ayrılacağımıza inanıyorum. Çeşitli söylemler dolaşıyor AKP kendi içinde karışmış durumda bir araya gelemiyor diye fakat böyle bir durum söz konusu değil. Bizim içimizde hiçbir karışıklık yok eski ilçe başkanlarımızla, adaylarımızla, vekillerimizle bir sorunumuz yok. Hep beraber Devrek’imiz, Zonguldak’ımız ve Türkiye için çalışmalıyız ve çalışmak zorundayız. Kırgınlık yok tek amacımız Devrek Belediye’sini almak.

‘KÖYE GİDEN OYLAR DEVREK’TEN DEĞİL’

Seçmen listeleri askıdan indi. Seçmen sayısında 24 Haziran seçimlerine göre çok büyük farklılık yok.  Köylere taşınan oylar Devrek’ten değil il dışından gelen oylar. Merkezden köylere taşınan çoğu oyu geri getirdik. SKM’miz Devrek’te kuruldu SKM Başkanımız Muharrem Terzi oldu. 

‘YAPAMAYACAĞIMIZ PROJELERİ VAAT ETMEK İSTEMİYORUZ’

 Devrek’in beş mahallesi var, bu beş mahallede ne sorunlar var, bu mahallelerde yaşayan haklın sorunları ve beklentileri nelerdir öğrenmek adına ulusal bir anket firmasıyla çalışarak bunları tespit etmeye çalışıyoruz. Anket çalışmamızın yanında bu mahallelere ziyarete gittiğimizde eksiklikleri tespit ediyoruz, neler yapabiliriz projelerimizin gerçekleşme olasılığı ne olur şeklinde bir çalışma yapıyoruz. Yapılabilecek projelere bakıyoruz yapamayacağımız gerçekleştiremeyeceğimiz projeleri vaat ederek seçmenin karşısına çıkmak istemiyoruz.  Devrek için olan projelerimizi kendi içimizde tartışıp karalaştırdıktan sonra ilerleyen günlerde siz sevgili basın mensubu arkadaşlarımız aracılığıyla kamuoyuna sunacağız.

'HERKESİN OYUNA TALİBİM'

Devrek’te doğup büyüyen herkesin oyuna talibiz. Herkesin kapısını çalıp yanına gideceğiz. Seçim yarışında olan diğer adaylara da başarılar diliyorum. Demokratik, adil ve dürüst bir seçim olmasını diliyorum.”dedi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Murat     0000-00-00 İşin zor bükrü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ