Advert
Advert

‘YÖNETİCİLERİN EĞİTİMİ’ KONULU SEMİNER VERİLDİ

  ‘YÖNETİCİLERİN EĞİTİMİ’ KONULU SEMİNER VERİLDİ
Bu içerik 710 kez okundu.

 

    Türkiye Belediyeler Birliği ve Doğu Karadeniz Belediyeler birliği işbirliği ile Belediye’de Yönetici kadrosunda görev yapan çalışanlara,  ‘Yöneticilerin Eğitimi’ konulu eğitim semineri verildi. Zonguldak Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün organize ettiği seminer programına; Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Sayın Mehmet Şentürk, Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı Sayın Yunus Emre Şentürk, Belediye Başkan Yardımcıları ve Daire Müdürleri katıldı.

    Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı Yunus Emre Şentürk, vermiş olduğu eğitim seminerinde; yöneticilik ve liderlik eğitimi içeriğinde, teorik bilgi, uygulama, grup çalışmaları, aktiviteler ile birlikte yöneticilik tecrübelerini aktardı. Şentürk; yönetici kimdir? Lider Yönetici Farkları, Başarılı bir Liderin Sahip Olması gereken özelikler, Başarı Stratejileri, Özgün Liderlik Tanımı, Koçluk Becerileri, Vizyoner Liderlik konuları üzerine katılımcılara uygulamaları eğitim semineri düzenledi.

    Seminer programının ardından, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, günün anlam ve önemine istinaden, seminere katılan bayan personele gül takdim etti. Ardından Belediye Yemekhanesinde personelinde katılımı ile pasta kesimi gerçekleştirildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ