Advert
Advert

BAŞKAN AKDEMİR VEDA ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

BAŞKAN AKDEMİR VEDA ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
Bu içerik 434 kez okundu.

 

     Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, ‘veda’ ziyaretlerine devam ediyor. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, bugün ilk olarak Fen İşleri Müdürlüğü Şantiyesi’nde çalışan personeli ziyaret etti. Şantiye çalışanlarının, Zonguldak halkına gece gündüz demeden hizmet ettiklerini belirten Başkan Akdemir; “ Sizlerle, çok güzel günlerimiz oldu. Yeri geldi, zor günler yaşadık. Birlik ve beraberliğimizi daha da kuvvetlendirdik. Her zaman yanınızda oldum, olmaya da devam edeceğim. Özellikle, maaşlarınız konusunda çok titiz davrandım. Sizleri sıkıntıya sokmamak için elimden geleni yaptım. Çok şükür ki, zorluk yaşamadık. Şehrimiz, coğrafi konum itibariyle zor bir şehir. Sizlerde, bu zorlukları çalışarak kendiniz gördünüz. Hiçbir zaman da işlerinizi aksatmadınız. Sizlerle, çalışmaktan her zaman büyük bir onur ve gurur duydum. Makamlar gelip geçicidir. Önemli olan, yine böyle saygı ve sevgi ile görüşebilmektir. Vedalaşmıyorum. Çünkü, yine sizlerle olacağım. Sizlere her daim güvenim sonsuz. İşinizi hakkıyla yapacağınızı biliyorum. Bundan sonraki çalışma hayatınızda canı gönülden başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

      Fen İşleri Müdürlüğü şantiye çalışanları, Başkan Akdemir’in görev süresince, her zaman yanlarında olduğunu, desteğini hiç esirgemediğini ifade ettiler. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’in gönüllerinde büyük bir yer kapladığını ifade eden çalışanlar; “Başkanımız, bizi hiç üzmedi. Bizde ona saygıda hiç kusur etmedik. Her zaman sıkıntılarımızı dinledi. Maaşlarımızı düzenli ödetti. Yoğun kar yağışı dönemlerinde, sabaha kadar bizimle irtibat kurdu. Hiç desteğini esirgemedi. Bize her zaman babalık yaptı. Onu hiç unutmayacağız.” Şeklinde konuştular. Fen İşleri Şantiye çalışanlarının pasta süprizi karşısında duygulanan Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Sizleri çok seviyorum. Her zaman telefonlarım sizlere açıktır. Bu bir ayrılık değil. Gönüllerimiz hep beraber.” dedi.

     Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ardından, Terminal Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü personellerini ziyaret ederek, kendilerine çalışma yaşamlarında başarılar diledi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ