Advert
Advert

BOZKURT: DEVREK’E TECRÜBE YAKIŞIR…

CHP Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt yerel seçimlere günler kala gençlerinde enerjisiyle yükselttiği hızını kesmeden yoluna devam ediyor.

BOZKURT: DEVREK’E TECRÜBE YAKIŞIR…
Bu içerik 786 kez okundu.

 

   -Sercan KAPUSUZ-

  CHP Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt yerel seçimlere günler kala gençlerinde enerjisiyle yükselttiği hızını kesmeden yoluna devam ediyor. Devrek’te tezgah açan pazarcı esnafıyla buluşan CHP Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt, "Devrek’e tecrübe yakışır" dedi.

   “PAZARCI ESNAFIMIZLA HEP İÇİ İÇE OLDUM”

   Seçim ziyaretleri kapsamında Devrek’te çalışmalarına devam eden Bozkurt, Pazartesi günü Devrek’te tezgah kuran pazarcı esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla buluştu, sohbet etti. Tezgahları tek tek gezerek esnaf ile selamlaşan, pazarcı esnafının ve hemşehrilerinin ilgi, coşku ve samimiyetle karşıladığı Çetin Bozkurt, "Pazarcı esnafımızla hep içi içe oldum" dedi.

    30 YILLIK TECRÜBE

    Belediyecilik geçmişinin ona kattığı değer ve tecrübe ile Devrek’i hak ettiği yerlere getirebileceğine değinen Çetin Bozkurt; “30 Yıllık belediyecilik yaşamım boyunca pazarcı esnafımızla hep iç içe oldum. Onların sıkıntılarını dertlerini yakından takip ettim. Onların da bana karşı olan sevgilerini, samimiyetlerini yakından hissediyor biliyorum. Sizlerin istekleri doğrultusunda, sizlerle beraber bir ilçe yöneteceğimiz sözünü buradan bir kez daha tekrarlamak istiyorum.

   “HAK ETTİĞİ TECRÜBELİ ELLERLE YÖNETELİM”

  Sahip olduğum 30 yıllık belediyecilik tecrübem ve Devrek’in sorunlarını bizzat yakından biliyor olmam bu sorunların çözümünde zaman kaybetmeden çözülerek önümüzden kalkmasını sağlayacak. Bu ufak sorunların çözülmesinden sonra asıl vizyonumuz olan Devrek’i bir adım daha ileriye taşımak, onu eskisinden daha parlak yapmak için çalışmalarımızı yavaşlatacak hiçbir engelimiz kalmayacak. Gelin birlikte kazanalım. Devrek’i geleceğe taşıyalım. Devrek’i hak ettiği tecrübeli ellerle yönetelim. Devrek’e tecrübe yakışır.”dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ