Advert
Advert

BÜKRÜ, GENÇLERLE BULUŞTU

BÜKRÜ, GENÇLERLE BULUŞTU
Bu içerik 831 kez okundu.

 

     Kıraathanede yapılan buluşmada spordan sanata, genel siyasetten yerel siyasete kadar birçok konuda gençlerin fikirlerine kulak veren AKP Devrek Belediye Başkan Adayı Sezai Bükrü,  gençlerin istek ve taleplerini dinledi.

     Belediyeciliğin doğumdan, ölüme kadar insana hizmet etmek olduğunu vurgulayan Bükrü, 'Doğma büyüme Devrekli bir kardeşiniz, ağabeyiniz olarak huzurunuzdayım. Bu iş zor bir iş, zoru kolay yapmanın yöntemi ise bir olmak ve beraber olmak. İnsanın mutluluğunu ön plana çıkaran çalışmalara imza atmak için yola çıktık. Yaptığımız iş, hizmet siyaseti. Bugüne kadar yapılan hizmetlerin daha da iyileştirilmesini sağlayacağız. Gönüllere gireceğiz, hizmet edeceğiz. Siz gençlerimizin desteğiyle inşallah, AK Parti ve hizmet bayrağını daha da gür dalgalandırmaya devam edeceğiz' dedi.

    Kıraathanede düzenlenen buluşmaya Başkan adayı Bükrü’nün  yanı sıra, AKP  Devrek Gençlik Kolları Başkanı Serdar Davulcu,  partililer ve çok sayıda genç katıldı. AKP Adayı olarak bu sorumlulukla çalışmalara başladıklarının altını çizen Bükrü,  'Sayın Cumhurbaşkanımızla, hükumetimizle ve bakanlarımızla vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidererek, milletimizin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz.

    Yapılan soru cevap kısmında gençlerin sorularını da yanıtlayan Bükrü, teşekkürlerini ileterek konuşmasını sonlandırdı. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ