Advert
Advert

GEBEŞ: ONLAR TOPLUMUN EN DEĞERLİ YAPI TAŞI

“Emekleri, sevgileri ve fedakarlıkları ile dünyamızı güzelleştiren, tüm insanlığa ışık tutan kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarım” diyen, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Satılmış Gebeş, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayan mesaj

GEBEŞ: ONLAR TOPLUMUN EN DEĞERLİ YAPI TAŞI
Bu içerik 799 kez okundu.

 

  “Emekleri, sevgileri ve fedakarlıkları ile dünyamızı güzelleştiren, tüm insanlığa ışık tutan kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarım” diyen, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Satılmış Gebeş, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayan mesaj yayımladı.

   Başkan Gebeş  8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajında; “Toplumun ve ailenin temelini oluşturan en değerli yapı taşı kadınlarımız, anne ve eş olarak toplumu bir adım öne taşıyan ve yön veren en büyük destek kaynağımızdır.

  Kendi kültürel ve tarihi birikimlerimizi rehber edinerek, yanlışları düzeltip eksikleri tamamlayarak, kadınlarımızın her alanda varlığını güçlendirmek adına birlik olarak adımlar atmamız gerekiyor.

  Kadına yönelik şiddet ve baskının sadece ülkemizde değil tüm dünyada bitmesi için elimizden geleni yaparken, uğradıkları haksızlıklar, adaletsizlikler ve ayrımcılıklar karşısında kadınların yanında yer almalıyız.

  Şiddet kurbanı olan, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında yitirdiklerimiz başta olmak üzere bu vatan için şehit düşen tüm kadınlarımızı rahmetle yad ediyor, Allah’tan rahmet diliyorum.

Bu duygularla, vatan müdafaasında Şehit düşen Kahramanlarımızın Anne ve Eşleri başta olmak üzere ülkemizdeki ve dünyadaki tüm kadınların Dünya Kadınlar Gününü bir kez daha kutluyorum.”

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ