Advert
Advert

BOZKURT: 365 GÜNÜ KADINLARA AYIRACAĞIZ

Bozkurt: 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dünyada ve ülkemizde sadece bir gün kutlanıyor. Biz Devrek’te 365 günü kadınlarımıza ayıracağız.

 BOZKURT: 365 GÜNÜ KADINLARA AYIRACAĞIZ
Bu içerik 1511 kez okundu.

 

 

 

 -Sercan KAPUSUZ-

  Bozkurt:  8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dünyada ve ülkemizde sadece bir gün kutlanıyor. Biz Devrek’te 365 günü kadınlarımıza ayıracağız.  

  CHP Devrek belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü Devrekli kadınlarla bir araya gelerek kutladı.

“KARDEŞİNİZ HİKAYESİNE ORTAK OLDUNUZ”

 Devrekli bayanların yoğun ilgi gösterdiği 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü etkinliğine gelenleri CHP Devrek İlçe Kadın Kolları kapıda karşılayıp tek tek hepsinin kadınlar gününü kutladı.

  Bu seçimi gençler ve kadınlar alacak diyen Bozkurt yaptığı konuşmasında şu sözleri dile getirdi; “ 1990 yılında Devrek belediyesinin giriş kapısında otobüs bileti satan bir kardeşinizin hikayesine ortak oldunuz. Hikayesini gerçekleştirmesinde imza atmasına yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim

“DEVREK BELEDİYESİNE HEP BERABER ADIMI YAZDIRACAĞIZ”

  Kadınlarımız kimisi anamız,  kimisi kız kardeşimiz kimisi, eşimiz kimisi komşumuz elleri ayakları öpülesi kadınlarımız hepinizi çok seviyorum.

  Bu seçimi gençler ve kadınlar alacak. Gençlerimiz ve kadınlarımız hemen organize olup organizasyonlarını düzenlemeye başladı. Düzenlen organizasyonlarımız doldu taştı. Devrek belediyesine hep beraber adımızı yazdıracağız. Bugün hem eğleneceğiz hem bir şeyleri sorgulayacağız.

 “GEL GÖR SENİN KALEN Mİ?”

  Karşıyaka bizim kalemizdir, Devrek kalemizdir diyen aday arkadaşıma da buradan sesleniyorum. Gelip gör bakalım neresi senin kalen. Kale burada askerler burada, insanlar burada Devrek burada ve bu seçim burada alınmıştır. Hep beraber tarih yazıyoruz hep beraber 17 senedir yapılmayanlara imza atıyoruz. Bu hikayeye imza attığınız için hepinize teşekkür ediyorum.

“DEVREK BELEDİYESİNİ ALANA KADAR DURMAYACAĞIZ”

  Hep beraber eğleneceğiz, benimde eğlenmeye ihtiyacım var. Tam 4 buçuk aydır yeri geldi 22 saat çalıştık. Sabah namazıyla başladık gece geç saatlerde evimize girip tekrar sabah erkenden çalışmalarımıza başladık. En yakın çalışma arkadaşlarım biz zor dayanıyoruz bu tempoya sen nasıl dayanıyorsun diyorlar. Ben sizler için dayanıyorum sizler için ayakta kalıyorum kalmaya da devam edeceğim. Devrek belediyesini alıncaya kadar durmayacağız, uyumayacağız, iki kilometre fazla yürüyeceğiz Devrek Belediyesi tekrar halka açılacak Karşıyaka halkına açacağız buradan size söz veriyorum. Çetin Bozkurt tutmayacağı hiç bir sözü vermemiştir.

“ŞU KALABALIK ÇAYCUMA VE ZONGULDAK’TA BİLE YOK”

  8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dünyada ve ülkemizde sadece bir gün kutlanıyor. Bunun şunun sözünü veriyorum biz Devrek’te 365 günü kadınlarımıza ayıracağız.  İnanın şu kalabalığı Çaycuma ya da Zonguldak’ ta görmek mümkün değil.  Buraya kadar geldiniz elleriniz ayaklarınız dert görmesin hepinize tek tek teşekkür ediyorum.” Dedi.

  Konuşma sonrası kadınlarla birlikte pistin tozunu attıran Çetin Bozkurt seçim yarışının yorgunluğunu ve temposunu bir süreliğine üzerinden atarak eğlendi.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ