Advert
Advert

AHMET TANER KIŞLALI ORTAOKULU İKİNCİ YARDIM SERGİNİ DÜZENLEDİ

Devrek’te faaliyette bulunan Ahmet Taner Kışlalı Ortaokulu tarafından Okul Aile Birliğinin katkıları ile okul yararına ikinci kez yardım sergisi düzenlendi.

AHMET TANER KIŞLALI ORTAOKULU İKİNCİ YARDIM SERGİNİ DÜZENLEDİ
Bu içerik 1075 kez okundu.

 

 -Sercan KAPUSUZ-

  Devrek’te faaliyette bulunan Ahmet Taner Kışlalı Ortaokulu tarafından Okul Aile Birliğinin katkıları ile okul yararına ikinci kez yardım sergisi düzenlendi.  Açılan yardım sergisine vatandaşlar,  protokol ve siyasi partilerin belediye başkan adayları tarafından destek yağdı.

  Cumhuriyet Alanı’nda düzenlenen yardım sergisine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Tamamı veliler tarafından evlerinde hazırlanan yiyecek ve köy ürünleri vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.  Organize edilen sergi hakkında bilgi veren Okul Aile Başkanı Nilgün Kayapınar,  konu ile ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi, “Şuan düzenlemiş olduğumuz yardım sergisi okulumuz yararına bu yıl içinde düzenlediğimiz ikinci yardım sergisi oldu. İlkini geçtiğimiz Ekim ayında düzenlemiştik. Oradan gelen geliri okulumuzun eksiklikleri ile ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin yararına harcadık. Şuan düzenlediğimiz ve ikincisi olan yardım sergisinden elde edeceğimiz gelir yine ilkinde olduğu gibi okulumuzun eksiklikleri ile ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin yararına harcama yapılacak.

 Gerek maddi, gerek velilerimizin evlerinde bin bir zahmetle hazırlayıp misafirlerimize sunduğumuz onlarca çeşit yiyecek ve içeceklere verdikleri desteklerden dolayı velilerimize ve davetlilerimize teşekkür ediyorum. Yardım sergimize maddi ve manevi destek veren herkese tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ