Advert
Advert

ÇAYDEĞİRMENİLİLERİN YÜZDE 90’I GEBEŞ DİYOR

Çalışmalarıyla halkın takdirini kazanan Başkan Gebeş, halkın büyük ilgisini görüyor.

ÇAYDEĞİRMENİLİLERİN YÜZDE 90’I GEBEŞ DİYOR
Bu içerik 1435 kez okundu.

 

       -Sercan KAPUSUZ-

       Gebeş; “Çaydeğirmeni hedefimiz yüzde 90 dedik. Çaydeğirmeni bizim bu hedefimizi gerçekleştirmek için bir oldu, iri oldu, diri oldu, el ele, gönül gönüle verdi, A’dan Z’ ye kardeş oldu.”

       Başarılı çalışmalarıyla halkın takdirini kazanan Başkan Gebeş’e gittiği her yerde büyük ilgi gösteriliyor. Çaydeğirmeni’nde halkın yüzde 90’ı da Başkan Satılmış Gebeş’i yeniden başkan olarak görmek istiyor.  Başkan Gebeş, Çaydeğirmenililerin hemen hemen 7’den 70’e sevgisini ve beğenisini toplamış durumda. Gözlemlerimiz de 31 Mart akşamında Satılmış Gebeş’in halkın yüzde 90’ının oyunu alarak oy patlaması yapacağı yönündedir. Çünkü gerçekten halk göstermiş olduğu başarılar ve çalışma arzusunu hiçbir zaman bırakmadığı için Başkan Gebeş diyor.

     Çaydeğirmeni Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Satılmış Gebeş çalışma arzusunun, aşkının ilk günkü gibi olduğunu gece gündüz köyde, kahvede, pazar yerinde; genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle bir arya gelerek bölgede aday olan diğer belediye başkan adaylarından daha fazla çalışarak gösteriyor.

     GEBEŞ’İN ASIL HEDEFİ YÜZDE 90 DEĞİL

      Başkan Gebeş’in hiç durmadan bu kadar çok çalışmasının tek amacı Çaydeğirmeni’ni ilçe yapabilmek. Başkan Gebeş, Çaydeğirmeni’nin ilçe olabilmesi için ilk basamağın sandıktan hedefi olan yüzde 90’nı yakalamak olduğunu biliyor. Çaydeğirmeni’ne bugüne kadar yaptıkları Çaydeğirmeni’ni belde görünümünden çıkardı bile. Fakat Başkan Gebeş bununla yetinmek istemiyor resmiyette de ilçe olmanın ve Çaydeğirmeni halkına hak ettiği hizmetleri onlara sağlamak için hedefimiz yüze 90 diyor.

      ÇAYDEĞİRMENİ’Nİ İŞ KAPISI AŞ KAPISI YAPTI

      31 Mart seçimlerinde Çaydeğirmeni’ne yakışanın rekorla Cumhurbaşkanı’nın karşısına çıkmak olduğunu belirten Başkan Gebeş “Çaydeğirmeni göreve geldiğimizde göç veren bir beldeydi. Askerden gelen geçler Türkiye’nin çeşitli illerine göçtüler. 2004 yılında göreve geldiğimizde gelecek nesiller için çalışacağız dedik. Çaydeğirmeni’nden giden gençlerimizi geri getirmek için hiç durmadan çalıştık ve bunu başardık. Giden o gençlerimizi zamanla Çaydeğirmeni’ne geri getirmeyi başardık. Diğer ilçeler bile artık Çaydeğirmeni’ne iş kapısı aş kapısı olarak bakmaya başladılar. Çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Durmak yok, yorulmak yok, dinlenmek yok.

      YAPILAMAYANI ÇAYDEĞİRMENİ’NDE YAPACAK

      4 Mart’ta Sayın Cumhurbaşkanımız Zonguldak’a gelmişti. Görüştüm Çaydeğirmeni’ni anlattım selamlarınızı ilettim. Çaydeğirmeni sandıktan yüzde 90’la karşınıza çıkacak dedim. Batıda bu oranı, bu birlikteliği yakalamak kolay değil ama biz bunu Çaydeğirmeni’nde başaracağız. Bu başarıyı sandıkta da göstereceğiz. Sayın Cumhurbaşkanı’mızın Çaydeğirmenine gelmesi demek, sizlerin kazanması, Çaydeğirmeni’nin kazanması demek. 

      Emin adımlarla yürüdükçe zamanda daraldıkça insan daha çok heyecanlanıyor. Çaydeğirmeni’mize %90 civarında oyla sandıkları açmak ve birlik, beraberliğini 31 Mart akşamı büyük bir coşku ile kutlamak yakışır.”dedi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ