Advert
Advert

BAHÇELİ: TTK MİLLİDİR

Bahçeli, “Zonguldak yerin binlerce metre derinliğinde nafakasını bulan azmin şehridir, kömürün karasından helal rızkın kazanıldığı şehirdir.”dedi.

BAHÇELİ: TTK MİLLİDİR
Bu içerik 1051 kez okundu.

 

     -Yeter KÖMEÇÇİ-

      MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Zonguldak’ta konuştu. Bahçeli, “Zonguldak yerin binlerce metre derinliğinde nafakasını bulan azmin şehridir, kömürün karasından helal rızkın kazanıldığı şehirdir.”dedi.

     Zonguldak’ta konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçime ilişkin açıklamalarda partisinin Zonguldak Belediye Başkanı Adayı Hamdi Ayan ve diğer adaylarına destek istedi.

 

 

     Bahçeli, Zonguldak Madenci Anıtı önünde vatandaşlara seslendi. Bahçeli konuşmasında şunları söyledi:

     "Emeğin, helal lokmanın, fedakarlığın şehri Zonguldak’ı yürekten selamlıyorum. Hepinize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum, Zonguldaklı kardeşlerimle buluşmanın hazzını ve sevincini yaşıyorum. Gönül dolusu selamlarımı gönderiyorum.

     31 Mart seçimlerinin ülkemize, milletimize, Zonguldak’ımıza, milli geleceğimize ve elbette milli bekamıza hayırlı olsun, güzelliklere ve yeni bir direniş ruhuna kaynaklı etmesini Rabbimden niyaz ediyorum.

     Zonguldak yerin binlerce metre derinliğinde nafakasını bulan azmin şehridir, kömürün karasından helal rızkın kazanıldığı şehirdir. Türkiye için üreten, ısıtan, ışıklandıran adanmış ve ahlaklı insanların yöresidir. Madenci Anıtı meydanını dolduran siz değerli kardeşlerimle hayat mücadelesi veren her saygıdeğer vatandaşımla iftihar ediyorum.

     ‘Zonguldak ağırlıklarından kurtulsun, prangalarını söksün, kamburlarından kurtulsun’ diyorsunuz yegane çare MHP’dir. Sayın Hamdi Ayan’ı hepinize emanet ediyor ve 3 hilale desteğinizi bekliyorum.

     Zonguldak sorunlarını biliyoruz, çok iyi tanıyoruz. TTK’nın işçi yetersizliğinden dolayı kapanma aşamasına gelmesinden derin üzüntü duyuyoruz. Geçim kapısı, ekmek teknesidir. Kapatılması veya kapasitesinin azaltılması hiç doğru değildir, tasvip etmiyoruz. Alın teriniz heba olmasına seyirci kalamayız, emekleriniz zayi olmasına sessiz duramayız. İşinizi kaybetmesine tahammül edemeyiz. TTK millidir, Zonguldak’ın geleceği için kesinlikle sahip çıkacağımızdan hiç kimsenin endişesi olmasın. Kömürün karasından ekmeğinizi çıkarıyorsunuz, takdir edilecek, hürmet edilecek hayranlıkla anılacak bir durumdur. Hak etmediğiniz bir şeyi beklemiyorsunuz.

     Zonguldak’ta tembellik tutunamaz. Sizler çalışarak nefes alıyorsunuz, şehrin altını umutlarınızı aydınlatarak çocuklarınızın nafakasını kazanıyorsunuz. Sonuna kadar helal olsun, hepinizi kutluyorum Üreten, ülkesi için ter döken onurlu insanları yuvasıdır Zonguldak. Bu yuvanın karartılmasına gönlümüz razı olmaz. Siyah akar Zonguldak’ın deresi, yüz karası değil, kömür karası böyle kazanılır ekmek parası… Belediye başkan adaylarımıza kefilim, onların arkasındayım. Sayın Hamdi Ayan’ın ifade ettiği 67 projenen gerçekleşmesini hem takip edeceğim, hem sahip çıkacağım.”

     DEVLET BAHÇELİ AKDEMİR’E DESTEK İÇİN DEVREK’E GELDİ

  Zonguldak’a miting için gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yapılan miting sonrası Devrek’e gelerek, MHP Devrek Belediye Başkan Adayı Ahmet Akdemir’e destek olarak, halkın da desteğini istedi.

  Bahçeli,  Devrek’e yaptığı ziyaretinde Başkan Adayı Akdemir’in ve projelerinin arkasında olduğunu belirtirken, 31 Mart akşamı Akdemir’den Devrek’i almasını istediğini söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ