Advert
Advert

REKTÖR ÇUFALI VE VALİ BEKTAŞ CİLAS KAUÇUK VE EMKO FABRİKALARINI GEZDİ

REKTÖR  ÇUFALI VE VALİ  BEKTAŞ CİLAS KAUÇUK VE EMKO FABRİKALARINI GEZDİ
Bu içerik 324 kez okundu.

 

     Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, 15 Mart Cuma günü, Vali Erdoğan Bektaş ile birlikte, “Üniversite-Sanayi İşbirliği” kapsamında Devrek ilçesi Çaydeğirmeni Beldesi’nde bulunan Cilas Kaucuk  A.Ş. ve Gökçebey ilçesinin Bakacakkadı Beldesi’ndeki Emko A.Ş. fabrikalarını ziyaret etti.

    İlçe istihdamına önemli katkı sağlayan Cilas Kauçuk A.Ş. ziyaretlerinde Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Civak ile görüşen Rektör Çufalı ve Vali Bektaş fabrika hakkında bilgi aldılar daha sonra fabrikayı gezip  çalışanlarla bir süre sohbet ettiler.

    Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Civak, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nin bölge genelinde sanayi kuruluşları ile olan işbirliklerini ve bu işbirliklerinin sürdürülebilir kılınmasına yönelik faaliyetleri desteklediklerini, özellikle AR-GE konularındaki ortak çalışmalara da memnuniyetle katılacaklarını ifade etti.

    Cilas Kauçuk’ tan sonra Emko A.Ş.’yi de ziyaret eden Erdoğan ve Çufalı, Emko Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Günay ile görüştükten sonra fabrikada incelemelerde bulundular.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ