Advert
Advert

BOZKURT: DEVREK’İN BİR BEŞ YILI DAHA KAYBETMEYE ZAMANI YOKTUR

Çetin Bozkurt, Devrek’in belediyecilikte, bilgi, birikim ve tecrübeli başkana ihtiyacı olduğunu belirti.

BOZKURT: DEVREK’İN BİR BEŞ YILI DAHA KAYBETMEYE ZAMANI YOKTUR
Bu içerik 1739 kez okundu.

 

    Sercan KAPUSUZ

    Cumhuriyet Halk Partisi Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt seçim çalışmalarını Mekekler Mahallesi ile şehir merkezinde sürdürdü.

     Çalışmalarında coşkulu kalabalıklara seslenenBozkurt, “Martın sonunda baharı hep birlikte karşılayacağız” dedi.

    Çetin Bozkurt, Mekekler Mahallesi meydranında çoşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Halka yatırım ve projelerini anlatan Çetin Bozkurt, “30 Yıllık Belediyecilik bilgi, birikim ve tecrübemle sizlerin huzurundayım, inanın sizlerin yüzünü asla kara çıkarmayacağım.”dedi.

BELEDİYECİLİK, BİLGİ BİRİKİM VE TECRÜBE İSTER

       Amaçlarının üretici ve insan odaklı bir belediyecilik olduğuna dikkat çeken Bozkurt, sözlerini şöyle sürdürdü: “Üretim hepimizin desteğiyle olabilir. Üretim olduğu zaman ekonomimiz refah bir seviyeye ulaşır. Devrek’in bu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Temel amacımız üretici bir belediyeciliktir. Bunun için elimizdeng elen çabayı göstereceğiz. Projelerimizle de halkımızın ufkunu açıcağız. Halkımızdan aldığımızı halkımıza vereceğiz. Belediyeyi halkımızla birlikte yöneteceğiz. Belediyecilik, bilgi, birikim ve tecrübe ister. Kısacası yürek ister.”

DEVREK’İN KAYBEDECEK ZAMANI YOK

     Devrek’in 15 yılını boşa geçirdiğini ve hizmetler noktasında geri kaldığını ifade eden Bozkurt, kentin kaybedecek zamanının olmadığını, söyledi.

     Devrek’in uzun zamandır çok ihmal edildiğini her yıl geriye gittiğini ifade eden Çetin Bozkurt, sevgi, saygı ve hoşgörü içinde Devrek’i yöneteceklerini ifade etti.  “son 15 yıldır Devrek’i iktidar partili kişiler başkanlar tarafından yönetildi. Hele son 5 yılda AKP’li başkan bir çok proje yapmak istedi, ama hiç birini tamamlayamadı. Devrek’te bitirdikleri hiçbir projeleri yok. 15 yıldır yapamadıklarını şimdi mi yapacaklar?, 16 yıldır Devrek’e yapılan yatırım neredeyse sıfır. Vereceğiniz destek ve güç ile önümüzdeki süreçte hep birlikte ilçemizi kalkındıracağız, daha yaşanır bir kent yapacağız. Başaracağız, ama sizlerle başaracağız. Bizim birinci önceliğimiz  halkın başkanı olmak, halkın derdiyle dertlenen halka yakın projeler üretmek olacaktır.”

ŞEFFAF BİR ANLAYIŞLA TÜM HALKIMIZI KUCAKLAYACAĞIZ

    Devrek’te bir takım kişilerin, rakiplerinin kasıtlı olarak Çetin Bozkurt seçilirse “maaşları ödeyemeyecek, işçilerin yerini değiştirecek, işten atacak, iktidar belediyesi olmayınca halka hizmet yapamaz” gibi dedikoduların ortaya atıldığına dikkati çeken Bozkurt, “Bu dedikodular birilerinin koltuklarının kaybettiğine, bittiklerinin işaretidir. Ben belediyenin içinden gelen bir insanım, 30 yıl Devrek Belediyesinin çeşitli birimlerinde çalıştım. 15 yıldır belediye iktidar partisinde. Çıksınlar söylesinler iktidar olarak, Devrek Belediyesine karşılıksız 1 lira gelmiş midir?, Gelmemiştir. Gelen bütün yardımlar İller Bankasından belediyelere düşen paydır. Belediyeyi aldığımızda kimsenin işi, aşıyla oynamayacağız, çünkü biz insan odaklı, emekten yana bir belediyecilik anlayışı sergilemek için geliyoruz. Kimsenin ekmeğiyle oynayacak kadar alçak bir adam değilim. Kisi kendinden bilir aslını. Biz insanımızın, çalışanımızın değil ekmeğini almak, ekmeğini vereceğiz. Şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla tüm halkımızı kucaklayacağız. Kısacası tüm işçimizi, memurumuzu, halkımızı kucaklayacağız, bunun için geliyoruz. Halkımız, birilerinin bizim için kasıtlı olarak çıkardığı karalamalara, dedikodulara itibar etmiyor zaten.”

GENÇLERDEN YOĞUN İLGİ

    Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt, Devrek şehir merkezinde gençlerle buluştu.

     Çetin Bozkurt, seçim çalışmaları kapsamında Devrekli gençlerle bir araya geldi. Gençlerin yoğun ilgisiyle ve başkan Çetin Bozkurt sloganlarıyla karşılaşan Bozkurt, "Coşku ve yoğun katılımdan dolayı gençlerimize teşekkür ediyorum. Konuştuk, dinledik, dertleştik. Geleceği konuştuk. Gençlerimize sahip çıkmak, ellerinden tutmak zorundayız. Bunu yapacağız, birlikte başaracağız. Gençlerimizin gelecek mücadelelerinde yanlarında olacağız.” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SAMET M     2019-03-20 devreği müteahhitlerin elinden alacak bu adam. sezai bükrüde abisine peşkeş çekemeyecek heryeri.. bitti bu devran artık ..
SAMET M     2019-03-20 devreği müteahhitlerin elinden alacak bu adam. sezai bükrüde abisine peşkeş çekemeyecek heryeri.. bitti bu devran artık ..
Devrekli     0000-00-00 Oyle olmaz bu işler hangi gelirle Devreke katkı yapacak su paralarıyla mı iktidar partisi olmadan Devrekte çivi cakilmaz insanlar aklına başına alsın ona göre seçimini yapsın.
Sezai Bükrü     0000-00-00 Doğru diyor Devregin 5yil daha kaybetmeye zamanı o nedenle Sezai Bükrü başkan olmalı. Çetin Bozkurt 28 belediyede başkan yardımcısıydı o zaman niye üretken olmamışda şimdi beni başkan yapın diyor.Bolge haber tabi yandaşlığı bırakıp bunu yayinlarsa.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ