Advert
Advert

GEBEŞ SEÇİM BÜROSUNU BÜYÜK BİR COŞKUYLA AÇTI

Gebeş: “Bugün Çaydeğirmeni tarihi günlerden birini yaşıyor. Tarih yazan sizlersiniz, büyük olan sizlersiniz. Şu tablo beni çok duygulandıran ve guurur verici bir tablo.”

GEBEŞ SEÇİM BÜROSUNU BÜYÜK BİR COŞKUYLA AÇTI
Bu içerik 624 kez okundu.

   

  -Sercan KAPUSUZ-

   Gebeş: “Bugün Çaydeğirmeni tarihi günlerden birini yaşıyor. Tarih yazan sizlersiniz, büyük olan sizlersiniz. Şu tablo beni çok duygulandıran ve guurur verici bir tablo.”

    31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri yaklaşırken, seçim çalışmalarını Çaydeğirmeni’nde sürdüren AKP Çaydeğirmeni Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Satılmış Gebeş’in İlçe Seçim Bürosu, Çaydeğirmenli vatandaşların gösterdiği yoğun ilgi ve büyük bir coşkuyla açıldı.

    Seçim bürosu açılışına; AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Gelik Belediye Başkanı Burhan Sezgin, AK Parti Devrek Belediye Başkan Adayı Sezai Bükrü, Çaydeğirmeni Belediye Başkan Yardımcısı Doğan Şişman, AK Parti Çaydeğirmeni Belde Başkanı Muzaffer Akmanoğlu, AK Parti Devrek İlçe Başkanı Yaşar Canbaş, AK Parti Devrek Kadın Kolları Başkanı Serpil Akyar Özmen, AK Parti Çaydeğirmeni Gençlik Kolları Başkanı Sercan Pür ile partililer katıldı.

    Seçildiği günden bugüne Çaydeğirmeni için tek derdinin göçü önlemek ve giden vatandaşlarının Çaydeğirmeni’ne geri dönmelerini sağlamak olduğunu belirten Başkan Gebeş; “Bugün Çaydeğirmeni tarihi günlerden birini yaşıyor. Tarih yazan sizlersiniz, büyük olan sizlersiniz. Şu tablo beni çok duygulandıran ve guurur verici bir tablo. Varlığınızla gücümüze güç katan sevgili hemşehrilerim bugün bizleri burada yalnız bırakmadığınız için sağ olun. Çaydeğirmeni Beldemizi 15 yıllık görev zarfımız içerisinde birçok hizmetlerle buluşturduk fakat hizmetten öte beldemizi tek yumruk, tek vücut, kardeş haline getirdik en büyük gururumuz budur.

   2004 yılında göreve talip olduğumuzda kullandığımız bir slogan vardı. Demiştik ki Çaydeğirmeni beldesi göç veriyor. Kuruluşunda 3778 nüfus olan Çaydeğirmeni 2004 yılında 2200’li nüfusa düşmüştü. Çaydeğirmeni’nde göç vardı. Liseyi 18 yaşında bitiren herkes büyük şehirlere göçüyordu. Şu an beldemizde göçü engelleyerek 1600 civarında gencimiz iş sahibi oldu, aş sahibi oldu, sıcak yuva sahibi oldu. Şu an ki nüfusumuz 6500 civarında. İnşallah dördüncü etap TOKİ’nin tamamlanmasıyla 2200 daha nüfusumuz artacak.

   Dedik ki gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışacağız. Emin olun görev süremiz içinde bu şehre ne kazandırabiliriz hep onun mücadelesi içinde olduk.  Belediyeciliğe hiçbir zaman yol, su, kanalizasyon, park bahçe gözüyle bakmadık. Onlar belediyenin asli görevleri. Bizim tek derdimiz göçü önlemekti. Şu şehrin var olan dinamiklerini harekete geçirmekti. Nüfusu artırmaktı. Beldemizi İlçe düzeyinde hizmetlerle buluşturmaktı. Şuan bakıyorsunuz Çaydeğirmeni Beldesini doğalgazla buluşturduk. Bunlar emek istiyor, gayret istiyor, gece gündüz bu şehrin derdi ile dertlenmek istiyor. Bu şehrin dertleri ile gece gündüz dertlenen bir kardeşiniz var.

   Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan değerli hemşehrilerim diğer partilerin illerde yaptığı miting bile bu kadar kalabalık değil. Bugün bizleri burada yalnız bırakmadığınız için sizleri saygı, sevgi ve muhabbetlerimle selamlıyorum” dedi.

   Konuşmaların ardından Çaydeğirmeni Seçim Bürosu dualarla protokolün açılış kurdelesinin kesmesinin ardından hizmete girdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ