Advert
Advert

İNCE: ÇETİN BAŞKAN BU İŞİ BİTİRMİŞ, DEVREKLİLERE HAYIRLI OLSUN

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce halka seslendi.

İNCE: ÇETİN BAŞKAN BU İŞİ BİTİRMİŞ, DEVREKLİLERE HAYIRLI OLSUN
Bu içerik 7378 kez okundu.

 

  -Sercan KAPUSUZ

   Yeter KÖMEÇÇİ-

    Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce halka seslendi. Yerel seçimler öncesi partisinin belediye başkanlarına destek gezilerini sürdüren Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Devrek’te halka seslendi, Çetin Bozkurt’a destek istedi. İnce, belediyeciliğin bilgi, birikim ve tecrübe işi olduğunu belirterek Devrek Adayı Çetin Bozkurt’un da belediyecilikten gelme bir aday olduğuna vurgu yaptı.

    Devrek Meydanı’nda coşkulu ve kalabalık bir şekilde yapılan mitinge;  CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, CHP Parti Meclisi üyesi Gaye Usluer, Eski CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, CHP  25. ve 26.  Dönem Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu, Zonguldak Belediye Başkan Vekili Olcay Can, CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü, CHP Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt, Belde Başkanları, Kadın Kolları, çok sayıda partili, Devrek ve çevre ilçelerden gelen yoğun kalabalık oluşturan vatandaşlar katıldı. 

     DAVUL ZURNA İLE KARŞILANDI

   CHP Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt’a destek için Devrek’e gelen Muharrem İnce, CHP Devrek İlçe Teşkilatı, partili gençler ve çok sayıda partili vatandaş tarafından davul zurna ile karşıladı. Açılış alanına kadar partililer ile birlikte yürüyen İnce, yolda önünü kesip sevgi gösteren vatandaşlarla tek tek selamlaştı.

     ARTIK ESKİSİ KADAR HAYRET ETMİYORUM

    “Siyasete yeni başladığımız dönemde rahmeti Demirel köy köy, kasaba kasaba Türkiye’yi tarif ederdi. Ne kadar çok Türkiye’yi tanıyor derdik. Atık bende eskisi kadar hayret etmiyorum. Türkiye’nin her yerine gitmişiz, nereye gitsem orayla ilgili anılarım canlanıyor.” diyen Muharrem İnce seçim bürosunun açılışında, açılışa katılan yoğun kalabalığa yaptığı konuşmasında; 

    ÇETİN SANA HAYIRLI OLSUN

  “Devrek’e geldiğimde de öyle oldu daha önce miting yaptığımız yerler aklıma geldi. Bir şehre, kalabalığa girerken, sokakta insanların bakışlarından bu iş olmuş, olabilir ya da burada işimiz zor diyebiliyorsunuz. Ben Devrek’te şunu gördüm ‘Devrek olmuş’. Çetin başkan bu işi bitirmiş sana ve Devreklilere hayırlı olsun. Bunun kanıtını da Devrek 31 Mart akşamı sandıklardan çıkacak sonuçlarla tescillemiş olacak.

   BELEDİYE BAŞKANININ KANUN ÇIKARACAK HALİ YOK

   Çetin, deneyimli ve bu işi bilen arkadaşımız. 30 yılı belediyede geçmiş birisi olarak artık karar verici, başkan olarak görev yapmak istiyor Çetin Bozkurt. Bu seçimde belediye başkanını seçtiğinizde belediye başkanın yeni bir kanun çıkaracak hali yok. Belediye başkanı; çöpü toplar, imar planını yapar, suyumuzu verir, yoksula bakar, parklarımıza, ağaçlarımıza bakar kısacası hayatımızı kolaylaştırmak için çalışır. 30 yılını belediyecilikle geçirmiş birisi olarak Çetin Bozkurt’un bu işi hakkıyla yapacağına hiç şüphem yok. Zaten burada gördüğüm bu coşkulu kalabalıkta bunu bana gösterdi. O zaman hep birlikte belediye başkan adayımız Çetin Bozkurt’u desteklemeye sandık başına gidiyoruz. Hepinize çok teşekkür ederim” diye konuştu.

 Konuşma sonrası Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt, Muharrem İnce’ye Devrek’in simgesi olan Devrek Bastonu hediye etti.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bu olmadi     0000-00-00 Oraya toplananlarin
31 mart     0000-00-00 31 martı beklesin kime hayırlı olacak o zaman görürüz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ