Advert
Advert

BOZKURT: BAHARIN MÜJDESİNİ İLK DEVREK’TEN VERECEĞİZ

Bozkurt: Sokakta ne varsa, sandıktan o çıkacak. Devrek'in esnafı, gençleri, kadınları, yaşlıları bizimle, biz kazanacağız.

BOZKURT: BAHARIN MÜJDESİNİ İLK DEVREK’TEN VERECEĞİZ
Bu içerik 2007 kez okundu.

 

   CHP Devrek Belediye Başkan Adayı olan Çetin Bozkurt, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak seçime sayılı günler kala yaptığı esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde yoğun ilgi ile karşılanıyor.

  CHP Devrek Belediye Başkan Adayı olan Çetin Bozkurt, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla konuşup destek istedi.

 Yaptığı  ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştığını ve esnaf gezilerinin artık mitinglere dönüştüğünü kitleler halinde bahara yürüdüklerini belirten Bozkurt:  “Esnafımızı ziyaret ederek bol kazançlar diledik. Esnafımızın sorunlarını, bizden beklentilerini ve taleplerini dinledik. Devrek’i birlikte yönetme sözü aldık.  Bizim doğup büyüdüğümüz bu şehrin insanına hizmet sözümüz var.  Devrek sevgiyle el birliğiyle değişecek. Martın sonu bahardır. Baharın müjdesini ilk Devrek’ten vereceğiz” dedi.

  Kendisine gösterilen yoğun ilgi karşısında çok duygulandığını ve heyecanlandığını ifade eden Bozkurt, “Size hizmet etmek topluma hizmet etmek en büyük gururdur. Eğer insanlara ait olan o imkanları kimseyi ayırt etmeden topluma geri verebilirseniz toplumun içinde cesaretle yüreklice gezebilirsiniz. Bu sevgi yoğunluğu bizim bunu yapabileceğinize inancınızın  en büyük göstergesidir. Artık sona geliyoruz. Zaferimiz hiç olmadığı kadar yakın. Sokakta ne varsa, sandıktan o çıkacak. Devrek'in esnafı, gençleri, kadınları, yaşlıları bizimle, biz kazanacağız. Bizim sevdamız Devrek”  diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ