Advert
Advert

DEVREK ANADOLU LİSESİ YARDIM SERGİSİ DÜZENLEDİ

Devrek’te faaliyette bulunan Devrek Anadolu Lisesi, Okul Aile Birliği’nin katkıları ile okul yararına yardım sergisi düzenlendi.

DEVREK ANADOLU LİSESİ YARDIM SERGİSİ DÜZENLEDİ
Bu içerik 544 kez okundu.

 

 -Sercan KAPUSUZ-

 Devrek’te faaliyette bulunan Devrek Anadolu Lisesi,  Okul Aile Birliği’nin katkıları ile okul yararına yardım sergisi düzenlendi.

  Devrek Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği üyeleri ve veliler tarafından hayata geçirilen yardım sergisine protokol ve vatandaşlar tarafından destek yağdı. Devrek Cumhuriyet Alanı’nda düzenlenen kahvaltı programı açılışında ilçe protokolü de hazır bulunurken, organize edilen kahvaltı programı hakkında bilgi veren Okul Aile Başkanı Murat Çalmekik; "Bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz ve okulumuz yararına düzenlediğimiz yardım sergisine verdikleri desteklerden dolayı velilerimize teşekkür ediyorum. Evlerinde ve ellerinde bin bir zahmetle hazırlayıp misafirlerimize sunduğumuz yiyecek ve içeceklerden elde edilecek gelir ile okulumuzun eksikliklerini giderme çabasındayız. Yine yardım sergisi açılışında bizlere destek veren Devrek protokolüne ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

  Düzenlenen yardım sergisi açılışına; Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Turan başta olmak üzere, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Cemalettin Yüceer ve Oğuz Bölge, daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, Okul Aile Birliği Yöneticileri, veliler ve vatandaşlar katıldı.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ