Advert
Advert

DALKOZ: GENÇLERİN SESİ OLACAĞIM

Devrek Karakoçlu Köyü Muhtar Adayı Şendoğan Karaoğlan köyde bulunan gençlerin istek ve taleplerine cevap verebilmek adına aza listesinde genç bir isme yer verdi.

DALKOZ: GENÇLERİN SESİ OLACAĞIM
Bu içerik 1662 kez okundu.

 

  -Sercan KAPUSUZ-

   Devrek Karakoçlu Köyü Muhtar Adayı Şendoğan Karaoğlan köyde bulunan gençlerin istek ve taleplerine cevap verebilmek adına aza listesinde genç bir isme yer verdi.

   31 Mart Pazar günü yapılacak olan seçimlerde 350 seçmeniyle oy kullanacak olan Karakoçlu Köyü’nde 80 genç seçmen bulunuyor. Gençlerin istek ve taleplerine cevap verebilmek adına Karakoçlu Muhtar Adayı Şendoğan Karaoğlan, köyün gençleri arasında sevilen isim olan 25 yaşındaki Harun Dalkoz’u aza listesine aldı.

  Yaşadığı köyle yaşıtı ve kendinden küçük yaklaşık 80 gencin bulunduğunu ve onlarında köy muhtarından istek, sorun ve şikayetlerini anlatabilecekleri genç bir insanın muhtarın yakınında olmasını istediklerini belirten aza adayı Harun Dalkoz:

  “ Şuan köyümüzün muhtarı ve Muhtar Adayı olan Şendoğan Karaoğlan beni aza listesine almak istediğini söyledi. İlk başta olur mu olmaz mı diye düşünürken köydeki diğer gençlerle konuşup durumu anlattım. Onlarda genç bir ismin muhtarın yanında olması sorunlarımızı ve isteklerimiz anlatmamızda daha etkili olur şeklinde destekte bulununca bende teklifi kabul ettim. Köydeki gençlerin sesi olmak ve birlik beraberliğin sağlanması için elimden geleni yapacağım.”dedi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ