Advert
Advert

MADEN İŞÇİLERİ İLE MAHALLE SAKİNLERİ ARASINDA KAVGA ÇIKTI

Zonguldak'ta özel bir maden ocağında kömür çıkarılması amacıyla patlatılan dinamitlerin evlere zarar verdiği iddiasıyla maden ocağı işçileri ile mahalle sakinleri arasında çıkan ve polis ekiplerinin tarafları biber gazıyla ayırdığı kavgada 3 kişi yaraland

MADEN İŞÇİLERİ İLE MAHALLE SAKİNLERİ ARASINDA KAVGA ÇIKTI
Bu içerik 2396 kez okundu.
Advert

   Zonguldak'ta özel bir maden ocağında kömür çıkarılması amacıyla patlatılan dinamitlerin evlere zarar verdiği iddiasıyla maden ocağı işçileri ile mahalle sakinleri arasında çıkan ve polis ekiplerinin tarafları biber gazıyla ayırdığı kavgada 3 kişi yaralandı, 6 kişi gözaltına alındı.

   Alınan bilgiye göre Asma Mahallesi Fabrika Sokak'ta faaliyet gösteren özel bir maden ocağında, kömür üretimi amacıyla patlatılan dinamitlerin oluşturduğu sarsıntının evlere zarar verdiğini iddia eden mahalle sakinleri, ocak girişinde toplandı.

  Bazı mahalle sakinlerinin, ocak sahasına girerek maden işçileriyle görüşmek istediği sırada taraflar arasında tartışma çıktı.

  Kavgaya dönüşen olaya müdahale eden polis ekipleri, biber gazı kullandı.

   Olayda çeşitli yerlerinden yaralanan 3 kişi ambulanslarla hastaneye kaldırılırken, gözaltına alınan 6 kişi ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
  KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!
KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!