Advert
Advert

BAŞKAN GEBEŞ MECLİS ÜYELİĞİNDE 9-0 YAPTI

Başkanlığa 4.kez seçilen Gebeş Türkiye’de bir ilke daha imza attı.

BAŞKAN GEBEŞ MECLİS ÜYELİĞİNDE 9-0 YAPTI
Bu içerik 3136 kez okundu.

 

      Sercan KAPUSUZ-

      Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş bir ilke daha imza atarak 9 üyeli belediye meclisinin tamamını kazandı.

     Çaydeğirmeni Belediye Başkanlığına yüzde 79.87 oy oranıyla 4. kez seçilen Başkan Satılmış Gebeş, ülke genelinde de bir ilke daha imza atarak belediye meclisinde de 9-0’lık bir üye seçimiyle rekor kırdı.

     9 Üyeli Çaydeğirmeni Belediyesine AKP adaylarının tamamı girdi. Buna göre Çaydeğirmeni Beldesinin Belediye Meclisi Üyeleri şu isimlerden oluştu: Doğan Şişman, Cahit Pür, Şevket Çakır, Celal Güdül, Ahmet Cin, Hayri Akmanoğlu, Lütfi Kapucu, Muhammet Alacalı ve Necati Topaloğlu.

     Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, oy kullanan 3 bin 512 seçmenin 3 bin 212’sinin oyunu alarak yüzde 79.87 oy oranıyla 4.kez başkan seçildi.

     Başkan Gebeş gazetemize yaptığı açıklamada, Çaydeğirmenililerin  kendisine olan güveni ve desteği nedeniyle teşekkür etti.

     Gebeş şunları söyledi; “Saygıdeğer Çaydeğirmenili hemşerilerime bana verdikleri destek ve bize duydukları güven nedeniyle teşekkür ediyorum. Çaydeğirmenililere 4. Dönem hizmet etmekten büyük bir mutluluk duyacağım. Beldemizin kalkınması, halkımızın refah ve huzur içinde yaşamaları için her zamankinden daha fazla çılışacağız. Belediyede de bütün meclis üyelerini kazanmanın ayrı bir mutluluğunu yaşıyorum. Onların teveccühü ve güvenine layık olacağım, bundan da hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu vesile ile bize oy veren vermeyen tüm halkımızı kucaklıyorum”

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ