Advert
Advert

ZBEÜ İSTANBUL EĞİTİM VE KARİYER FUARI’NDA

ZBEÜ İSTANBUL EĞİTİM VE KARİYER FUARI’NDA
Bu içerik 385 kez okundu.

 

    Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 02-03 Nisan 2019 tarihleri arasında T.C Milli Eğitim Bakanlığı desteğiyle İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayında, Eket Fuarcılık tarafından organize edilen İstanbul Eğitim ve Kariyer Fuarı’na katıldı.

    Yurt içi üniversiteleri ve yurt dışı eğitim kurumlarını kapsayan İstanbul Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda üniversitemiz standına öğrenci ve velilerinden yoğun ilgi vardı.

    İş dünyasına yeni giriş yapacak başarılı adaylar ve üniversiteye hazırlanan öğrenciler için organize edilen fuarda, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi temsilcileri tarafından öğrenciler, veliler ve rehber öğretmenlere üniversitemize ait Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulları, kontenjanlar, sosyal ve fiziki imkânlar hakkında bilgi verildi. Zonguldak BEÜ’nün ulusal ve uluslararası başarılarının da anlatıldığı etkinlikte çift anadal, yandal, yatay ve dikey geçiş, burs olanakları, taban puanlar, tercih ve sıralama, üniversite eğitimiyle ilgili her konuda detaylı bilgilendirme yapıldı.

    Vakıf Üniversiteleri, Devlet Üniversiteleri, Yurtdışı Üniversiteleri, İnsan Kaynakları Uzmanları, Sektör Temsilcileri ve İş Dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılacağı fuarda, iş garantili meslekler, iş dünyasının yeni mezunlardan beklentileri, YKS hazırlık ve sınav motivasyonu gibi birçok konu ele alındı.

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ