Advert
Advert

BAŞKAN GEBEŞ VE MECLİS ÜYELERİ MAZBATALARINI ALDI

Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş bir ilke daha imza atarak 9 üyeli belediye meclisinin tamamını kazanmıştı. Başkan Satılış Gebeş ve belediye meclisine girmeye hak kazanan üyeler bugün mazbatalarını aldı.

BAŞKAN GEBEŞ VE MECLİS ÜYELERİ MAZBATALARINI ALDI
Bu içerik 1017 kez okundu.

 

  -Sercan KAPUSUZ-

   Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş bir ilke daha imza atarak 9 üyeli belediye meclisinin tamamını kazanmıştı. Başkan Satılmış Gebeş ve belediye meclisine girmeye hak kazanan üyeler bugün mazbatalarını aldı.

 31 Mart seçimlerinde 9 Üyeli Çaydeğirmeni Belediyesine AKP adaylarının tamamı girdi. Buna göre Çaydeğirmeni Beldesinin Belediye Meclisi Üyeleri şu isimlerden oluştu: Doğan Şişman, Cahit Pür, Şevket Çakır, Celal Güdül, Ahmet Cin, Hayri Akmanoğlu, Lütfi Kapucu, Muhammet Alacalı ve Necati Topaloğlu.

  Belediye meclisinde dokuzda dokuz yaparak bir rekora imza attıklarını belirten Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş mazbata alım töreninde; “ Belediye Başkanlığı mazbatamı ve belediye meclisi üyesi arkadaşlarımızın mazbatalarını bugün Devrek Adliyesi’nde bulunan İlçe Seçim Kurulundan teslim aldık. Meclis üyesi arkadaşlarımıza ve Çaydeğirmeni’mize hayırlı olsun.

 Öncelikle Çaydeğirmeni’li hemşehrilerimize rekor oy ile beni yeniden göreve getirdikleri için teşekkür ediyorum. Çaydeğirmeni’nde 31 Mart Seçimlerinde tarih yazdınız. Çaydeğirmeni’nin ismini Zonguldak’ta bir numara yaptınız. Bu gurur sizin, bu başarı ve onur sizin. Ne kadar gurur duysak azdır. Siyaset tarihinde böyle bir başarıyı elde etmek çok zordur. Allah razı olsun dördüncü dönemim sizlerin gücü beni aday yaptı ve tarih yazarak rekor bir oy ile bu kardeşinizi sandıktan çıkarttınız. Bundan sonra Çaydeğirmeni’mizi bugüne kadar olduğu gibi yeni dönemimizde de ileri daha ileri taşımaya devam edeceğiz. Bu gururu, bu onuru bizlere yaşattığınız için tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum”dedi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ