Advert
Advert

KATLI OTOPARKTA PLAKA AYRICALIĞINA SON

Kamu mallarından herkes eşit bir şekilde yararlanacak.

KATLI OTOPARKTA PLAKA AYRICALIĞINA SON
Bu içerik 5994 kez okundu.

 

       Yeter KÖMEÇÇİ-

       Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt,  Katlı Otopark’ta plaka ayrımcılığına son verdi, otoparktan herkes eşit bir şekilde yararlanacak.

      Önceki başkan Mustafa Semerci döneminde başlatılan katlı otoparkta paralı ayrıcalığına son veren Başkan Çetin Bozkurt, “Hiç kimse kamu mallarından ayrıcalıklı bir şekilde yararlanamaz, tüm vatandaşlarımız kamu hizmetlerinden eşit olarak yararlanacaktır. Sosyal belediyeciliğin temeli de budur. Bizler de bu amaçla Katlı Otopark’ta ayrıcalıklı plaka uygulamasına bugünden itibaren son vermiş bulunuyoruz, tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun”dedi.

       Bilindiği gibi katlı otoparkta aylık abonelere araç plakaları ile yer tahsil edilmesinden dolayı, abone olmayan Devrekliler ve şehir dışından ilçemize gelen misafirler katlı otoparkı kullanmakta zorluk yaşıyordu. Giriş katından itibaren birçok noktada şahıslara tahsil edilen park noktalarının olması nedeni ile yetersiz olduğu izlenimi veren katlı otoparkta plakalı ayrımcılığa son verildi.

       Aylık aboneliklerin devam ettiği ancak plakayla yer tahsiline son verildiği katlı otoparkta gerçekleştirilen bu uygulama takdirle karşılanırken, Devrekli vatandaşlar otoparkın kullanımını daha adil bir duruma getiren Çetin Bozkurt’a teşekkür etti.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ