Advert
Advert

HAYIR KAPISI DUALARLA AÇILDI

Devrek Müftülüğü, Devrek Kız Kuran Kursu Aile birliği tarafından yardım sergisi düzenlendi.

HAYIR KAPISI DUALARLA AÇILDI
Bu içerik 1582 kez okundu.

 

  -Sercan KAPUSUZ-

   Devrek Müftülüğü, Devrek Kız Kuran Kursu Aile birliği tarafından yardım sergisi düzenlendi.

  Devrek’te faaliyet gösteren Devrek Kız Kuran Kursu’nda eğitim gören öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla  Devrek Müftülüğü, Devrek Kız Kuran Kursu Aile birliği tarafından ‘Yardım Kapısı’ adı altında yardım sergisi düzenledi.

 Devrek Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen yardım sergisinin açılışına Devrek protokolü ve vatandaştan yoğun destek geldi. Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt'un yanı çok sayıda sayıda okul müdürü, daire müdürü, Devrek Kız Kuran Kursu eğitmenleri ve vatandaşın katılımıyla yapılan yardım sergisinin açılışında konuşan Devrek Müftüsü Hakan İzmirli;

  ÖĞRENCİLERİMİZ İYİ EĞİTİM ALMALARI İÇİN..

 “ Yardımın birçok çeşidi var bugünde hayır çarşısıyla yardım faaliyetinde bulunuyoruz.  Bize bu fırsatı veren sayın kaymakamımıza, sayın belediye başkanımıza ve uzaktan yakından bize destekte bulunan emek veren Devrekli vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

 Kuran kurslarımızda öğrencilerimiz yetişiyor yetişmeye devam edecek. İşte bu öğrencilerimizin iyi eğitim almaları ve ihtiyaçlarının karşılanması için bu hayır çarşısını başlattık. Destekleriniz için şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.” Dedi

  DEVREK BELEDİYESİ İHTİYAÇ DUYULAN HER YERDE OLACAK

  Devrek Belediyesi’nin her zaman ihtiyaç duyulan her yerde olacağını belirten Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt; “ Devrek Belediyesi olarak okullarda,  kuran kurslarında, camilerde kısacası Devrek Belediyesi’ne ihtiyaç duyulan her yerde olacağız.  Bugün onlardan bir tanesi yanlarında olacağız.

  Sadece manevi ve fiziki olarak ihtiyaç duyulan yerlerde olmayacağız. Lojistik olarak ve yapılabilecek ne varsa o şekilde destek olarak ihtiyaç duyulan yerde olacağız. Bu gibi hayır kapılarının ilçemize okullarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Devrek Müftüsü Hakan İzmirli’nin yaptığı dua ile hayır kapısının açılışı yapıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ