Advert
Advert

GELİN ÇOCUKLARIMIZI BİRLİKTE SEVİNDİRELİM

CHP Devrek Gençlik kolları üyeleri, bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı.

GELİN ÇOCUKLARIMIZI BİRLİKTE SEVİNDİRELİM
Bu içerik 1108 kez okundu.

 

  -Sercan KAPUSUZ-

 CHP Devrek Gençlik Kolları Üyeleri, bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı.

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı etkinlikleri kapsamında ‘Gelin Çocuklarımızı Birlikte Sevindirelim’ sloganı ile ‘Bir Çocuk Değişir,  Türkiye Değişir’ adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında Devrek Cumhuriyet Meydanı’nda stant kurarak kitap ve oyuncak bağışı kampanyası başlattılar.

  16-19 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA

  Önceliklerinin ilçede, civar belde ve köylerde yaşayan kitap ve oyuncağı olmayan çocuklara ulaşmak olduğunu belirten CHP Devrek Gençlik Kolları Üyeleri; “  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında yürüttüğümüz ve 16 Nisan- 19 Nisan arasında sürecek olan sosyal sorumluluk projemiz kapsamında Devrek Cumhuriyet Meydanı’nda stant açtık. Yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projesi ile amacımız Devrek, civarında bulunan belde ve köylerde yaşayan kitap ve oyuncağa ihtiyacı olan çocuklarımızın bu eksikliklerini tamamlayarak onların mutluluğuna ortak olabilmek.

   İSTEĞİMİZ DESTEK OLMALARI

  Bizim Devrekli duyarlı vatandaşlarımızdan isteğimiz evlerinde kullanmadıkları oyuncakları, okumadıkları lise seviyesine kadar olan kitapları yada benimde katkım olsun diyerek alarak getirdikleri oyuncak ve kitaplarla bu kampanyamıza destek olmalarıdır.

   BAĞIŞLARI KESİNLİKLE ULAŞACAK

  Bağışta bulunan vatandaşlarımızın bağışta bulunduğum kitap yada oyuncak yerine ulaştı mı ulaşmadı mı diye endişe etmelerine de gerek yok. Biz kim ne bağış yapmışsa üzerine adını yazıp bağışı teslim edilirken teslim anında fotoğrafını çekerek bağışçımıza ileteceğiz. Böylelikle bağışçımızda yapmış olduğu desteğin yerine ulaşmış olduğunu kendiside görmüş olacak.

   Biz sadece bölgemiz için bu çalışmaları yapmıyoruz. Türkiye’nin her yerine ulaşabilmek adına kendimize kardeş ilçe belirlemek ve onlara da bu bağışları ulaştırabilmek adına çeşitli temaslarda bulunduk.

 Desteklerinden dolayı Devrek Belediye Başkanımız Sayın Çetin Bozkurt’a ve  bağışta bulunarak destek olan Devrekli vatandaşlarımıza şimdiden çok teşekkür ederiz” dediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ