Advert
Advert

ÇUFALI: 99. YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLAMANIN GURUR VE COŞKUSU İÇERİSİNDEYİZ

Bülent Ecevit üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesaj yayınladı.

ÇUFALI: 99. YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLAMANIN GURUR VE COŞKUSU İÇERİSİNDEYİZ
Bu içerik 486 kez okundu.

 

 Bülent Ecevit üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesaj yayınladı. Rektör Çufalı  mesajında şu ifadelere yer verdi:

  “Türk milletinin kurtuluşuna zemin hazırlayan, demokrasinin kalbi ve milli iradenin temsil makamı olan Türkiye Büyük Millet Meclisi'mizin kuruluşunun ve milli egemenliğimizin tüm dünyaya ilan edilişinin 99. yıl dönümünü kutlamanın gurur ve coşkusu içerisindeyiz.

  mEgemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğunu ifade ederek millet iradesini en üstün güç sayan Mustafa Kemal Atatürk, devlet ve millet işlerinde milletimizin söz sahibi olmasını istemiş ve bu görüşlerinden hareketle yarınlarımızın mirasçısı çocuklarımıza bu önemli günü bayram olarak armağan etmiştir.

  Bu duygu ve düşüncülerle, başta cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanı uğruna can vermiş aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve minnetle anıyor; varlıklarıyla hayatımıza neşe katan, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.”

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK