Advert
Advert

ÇOCUKLAR LUNAPARKTA DOYASIYA EĞLENMEYE BAŞLADI

ÇOCUKLAR LUNAPARKTA DOYASIYA EĞLENMEYE BAŞLADI
Bu içerik 905 kez okundu.

  

  Devrek’te tüm çocuklar Devrek Belediyesi’nin katkılarıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Karşıyaka Mahallesi’ndeki Lunaparktan ücretsiz yararlanmaya bugün başladı.

  Devrek Belediyesi Başkanı Çetin Bozkurt’un tüm çocuklara 23 Nisan hediyesi olarak 23-24 Nisan’da ücretsiz olarak kullanıma sunduğu Karşıyaka Lunapark ’a çocukların ve ailelerin ilgisi ve katılımı son derece yüksekti.

  Cumhuriyet Alanı’ndaki kutlamaların ardından lunaparka giden çocuklar gönüllerince eğlendi. Katılımın oldukça yoğun olduğu lunaparkta aileler ve çocuklar Devrek Belediyesi’nin bu hediyesi için Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’a teşekkür etti.

  Başkan Bozkurt da çocuklarla birlikte lunaparkta eğlenmeyi ihmal etmedi. Lunaparkta yer alan çarpışan otoya binip çocukların eğlencesine ortak olan Başkan Bozkurt, “ Çocuklarımızın bu mutlu gününde ben de onların yüzü güldükçe daha da mutlu oluyorum. Tüm çocuklarımıza bugün ve yarın lunaparkın ücretsiz hizmeti devam edecektir. Yeniden tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. Hepinize iyi eğlenceler dilerim” dedi.

  Çocukların fotoğraf çekmek için birbiriyle yarıştığı Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, çocukların her biriyle tek tek ilgilenip bayramlarını tebrik etmeyi ihmal etmedi.

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ