Advert
Advert

ACAR’DAN BAŞKAN ALAN’A ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

ACAR’DAN BAŞKAN ALAN’A ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ
Bu içerik 735 kez okundu.

    

     Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Genel Sekreter Vekili Elif Acar, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’a, ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ın, BAKKA yönetim kurulu üyesi olmasından dolayı ayrıca mutlu olduklarını belirten BAKKA Genel Sekreter Vekili Elif Acar, ilerleyen günlerde yapılacak olan BAKKA yönetim kurulu toplantısı ile ilgili Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan ile fikir alışverişinde bulundu.

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan; Zonguldak Belediyesi ile Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın ortak yapacak oldukları çalışmalar neticesinde, Zonguldak’a ivme kazandıracaklarını ifade etti.  

   Başkan Alan; Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın bölgesel kalkınmada öncü, dinamik ve başarılı projelere imza attıklarını belirterek, ziyarette yaptığı konuşmasında şu görüşlerine yer verdi: ‘Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Genel Sekreteri Elif Hanım’ın ziyaretleri bizleri memnun etmiştir. Bakka’nın da bir üyesi olarak inşallah hep beraber Zonguldak’ımıza hizmet noktasında çok başarılı işleri hayata geçireceğiz. Hep birlikte Zonguldak’ımızı hak ettiği yere getireceğimiz inancıyla, nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ