Advert
Advert

KILIÇDAROĞLU’NA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu, bugün ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

KILIÇDAROĞLU’NA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
Bu içerik 576 kez okundu.

 

  CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu, bugün ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Ziyaretin ardından bir açıklama yapan CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, şunları ifade etti:

“Geçtiğimiz Pazar günü Ankara’nın Çubuk İlçesi’ndeki şehit cenazesine katılan Genel Başkanımıza yönelik linç girişimi nedeniyle geçmiş olsun dileklerimi bir kez daha ilettim. Genel Başkanımıza uzanan kirli eller aslında, demokrasimize, birliğimize ve bütünlüğümüze uzanmıştır. Bu linç girişimi karşısında bile Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu sağduyulu tavrından bir an olsun vazgeçmemiştir. Bu vahim olayın sorumlularının hak ettikleri cezayı almaları konusunda süreci hassasiyetle takip edeceğimiz herkes tarafından bilinmelidir. Şehitlerimizin siyasete alet edilmesi ve bu tip provokasyonların malzemesi yapılmasına asla izin vermeyeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak ülkemizde bütün vatandaşlarımızın huzur ve  mutluluğu için çalışmaktan, hak, hukuk ve adalet çağrımızdan bizi kimse vazgeçiremeyecektir” dedi.

Görüşmede Zonguldak ve Türkiye gündemine dair değerlendirmelerde de bulunuldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ