Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT PAZARCILARLA TOPLANTI YAPTI

BAŞKAN BOZKURT PAZARCILARLA TOPLANTI YAPTI
Bu içerik 1335 kez okundu.

 

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, ilçemizde Pazartesi günleri hizmet veren, Karşıyaka Mahallesi’nde kurulan hazır giyim pazarı esnafıyla toplantıda bir araya geldi.

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Belediye Başkan Yardımcı Recep Korum ve ilgili belediye birim müdürlüklerinin de katılımıyla yapılan toplantıda, projelerin sunumu yapılırken, pazarcıların da soruları yanıtlandı.

    Başkan Bozkurt ve pazarcı esnafı arasında gerçekleşen toplantıda; Karşıyaka Pazarının şehir merkezinde yer alan katlı otoparka taşınması, pazara giriş çıkış saatlerinin düzenlenmesi, yerleşim yerlerinin nasıl olacağı, esnafın ve vatandaşların nasıl rahat ettirilebileceği gibi belli başlı konular görüşüldü.

    Pazarcıların isteklerini dinleyip, kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Başkan Bozkurt, “Her bir pazarcı esnafımızın istekleri kurallar çerçevesinde olmak şartıyla gerçekleştirilecektir. Amacımız, kurallar çerçevesinde esnafımızı ve vatandaşlarımızı rahat ettirmektir. Herkesin rahat etmesinin bizlerin sorunluluğu olduğunun bilincindeyiz” dedi.

    Toplantının sonunda Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt ve pazarcı esnafıyla birlikte görüşülen konuların ortak bir zeminde karara bağlanabilmesi için ileri bir tarihte tekrar toplanılması kararlaştırıldı. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ