Advert
Advert

GENÇLİK KOLLARI İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU

Yeniden Refah Partisi Devrek İlçe Başkanlığı görevine getirilen Bekir Elibaş yönetimini oluşturarak çalışmalara başladı.

GENÇLİK KOLLARI İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU
Bu içerik 2311 kez okundu.
Advert

 

  Yeniden Refah Partisi  Devrek  İlçe Başkanlığı görevine getirilen Bekir Elibaş yönetimini oluşturarak  çalışmalara başladı.

  Yönetimiyle yaptığı ilk toplantısının ardından Elibaş, birim başkanlıkları görevinde bir çok esnaf ve iş adamına yer verdi.  Partisinin birim başkanlarıyla aldığı kararla Gençlik Kolları Başkanlığına Haruz Dalkoz atandı.  Elibaş  Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Harun Dalkoz'a ve  gençlik kolları yönetiminde yer alacak olan genç lere çalışmalarında başarılar diledi.

  Başkanlığa atanan Dalkoz yaptığı açıklamasında; “ Öncelikle bana bu görevi  layık gören Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanım Bekir Elibaş'a ve İlçe Yönetiminde görev alan tüm başkanlarıma cani gönülden teşekkürlerimi sunarım.

  Bizler ulaşılmadık bir tane bile genç bırakmayana denk birlik beraberlik içerisinde çalışmalar yaparak, toplumumuza imanlı,şuurlu,ahlaklı ve eğitimli gençler kazandıracağız. Bizim kapımız herkese açıktır,  üye olmak, gençlik kolları başkanlığında görev almak isteyen  herkes partimize müracat edebilir ve bizlere sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir.” Dedi.

   HARUN DALKOZ  KİMDİR?

   10.02.1994 tarihinde Zonguldak Devrek İlçesi Karakoçlu köyünde dünyaya geldi.İlkokul öğrenimini Devrek'te, ortaokul ögrenimini İstanbul'da tamamladı.Yıldız Teknik Üniversitesi Teknik proğramlar mezunu olduktan sonra memleketinde hizmet vermek için Devrek'e yerleşti. Bölgemizde hizmet veren bir doğalgaz  şirketinde tekniker olarak çalışmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GAZİ LAZ MEHMET MEZARI BAŞINDA ANILDI
GAZİ LAZ MEHMET MEZARI BAŞINDA ANILDI
ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ DAĞITIALACAK
ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ DAĞITIALACAK