Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT’TAN LUNAPARK SAHİPLERİNE PLAKET

BAŞKAN BOZKURT’TAN LUNAPARK SAHİPLERİNE PLAKET
Bu içerik 2126 kez okundu.
Advert

 

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Lunapark sahibi Recep Fındıkçı ve Zübeyde Hanım Aile Çay Bahçesi sahibi Özkan Akmantar’a plaket takdim etti.

    Devrek Belediye BaşkanıÇetin Bozkurt 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde ilçede Devrek Belediyesi’nin katkılarıyla lunapark hizmetini tüm çocuklara iki gün boyunca hediye etmişti.

   Bu etkinlikte destek sağlayan Lunapark İşletmesi Sahibi Recep Fındıkçı ve Zübeyde Hanım Aile Çay Bahçesi sahibi Özkan Akmantar’a Başkan Bozkurt tarafından makamda plaket verildi.

   Başkan Bozkurt, “Hatırlarsınız, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı günü ve ertesi güne denk gelen 24 Nisan günü iki gün boyunca tüm çocuklarımızı sevindirmek ve de onların yüzlerini güldürmek için ilçemizde hizmet veren Lunaparkı çocuklarımıza hediye etmiştik. Çocuklarımız mutlu, aileleri mutlu ve de dolayısıyla bizler iki katı mutlu olduk. Bu mutlulukta emeği geçen Lunapark işletmesi sahibi Recep Fındıkçı ve Zübeyde Hanım Aile Çay Bahçesi sahibi Özkan Akmantar’a bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KANTARCI: ACIMIZ ÇOK BÜYÜK
KANTARCI: ACIMIZ ÇOK BÜYÜK
3 GURBETÇİMİZ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ
3 GURBETÇİMİZ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ