Advert
Advert

BAHAR ŞENLİĞİNDE DOYASIYA EĞLENDİLER

Eğitim- Sen Devrek Temsilciliği tarafından 2 “Çocuklarımızla Bahar Buluşması” düzenlendi.

BAHAR ŞENLİĞİNDE DOYASIYA EĞLENDİLER
Bu içerik 875 kez okundu.

 

 -Sercan KAPUSUZ-

  Eğitim- Sen Devrek Temsilciliği tarafından 2 “Çocuklarımızla Bahar Buluşması” düzenlendi.

  Eğitim-Sen evrek Temsilciliği tarafından ilki geçen sen yapılan “Çocuklarımızla Bahar Şenliği”nin ikincisi Zübeyde Hanım Aile Çay Bahçesi’nde düzenlenen etkinlikle yapıldı. Devrek’te öğrenim gören bürtün İlkokul öğrencilerinin katıldığı bahar şenliğinde sihirbaz gösterilerinden yüz boyamaya ve çeşitli oyunlar oynayan çocuklar doyasıya eğlendi.

  GENELEKSEL HALEL GETİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ

  Bu yıl ikincisini gerçekleştirmenin gurrunu taşıdıklarını belirten Eğitim-Sen Devrek Temsilciliği Başkanı Satuk Kadam; “ İlkini geçen sene düzenlemiştik ve olumlu geri dönüşümler aldık. Bizde bu olumlu geri dönüşümler neticesinde ikincisini düzenleme kararı aldık. Hatta bu etkinliğimizi geneleksel hale getirmeyi düşünüyoruz.

  ÇOCUKLARIN MUTLU OLMASINI SAĞLAMAK GÖREVİMİZ

  Çocuklar bizlerin geleceği onlarında mutlu bir şekilde yetişmelerini sağlamak bizim görevimiz bu yüzden bu bahar şenliği bizim için önmeli.  Bahar şenliğinde yüz boyamadan sihirbaz gösterilerine kadar aklınıza gelebilecek birçok etkinlik ve oyunlarla çocuklarımızı eğlendirmek icin bir şenlik düzenledik. Bu şenlikte emeği olan arkadaşlarıma ve katkılarından dolayı Devrek Belediyesi’ne teşekkür ederim.”dedi

   Çocukların doyasıya eğlendiği bahar şenliğine katılan Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, tüm çocuklara ve ailelerine iyi eğlenceler dileklerini sundu.

“Çocuklarımızla Bahar Buluşması” programında konuşma yapan Başkan Bozkurt, bütün işlerinin çocuklar olduğunu ifade etti. Konuşmasının devamında ise Başkan Bozkurt şu görüşlere yer verdi:

  BİZİM İŞİMİZ ÇOCUKLAR

 “ Sayın öğretmenlerimiz, sayın velilerimiz, geleceğimiz olan çok değerli çocuklarımız, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Eğitim- Sen Devrek Temsilciliği ‘nin 2. olarak hazırladığı “Çocuklarımızla Bahar Buluşması” programına bizleri de davet ettikleri için önceliklere onlara çok teşekkür ederim. Ben belediye başkanlığı adaylık sürecimde de dedim ki ‘bizim işimiz çocuklarla’ bütün yatırımlarımızı da çocuklarımıza ve kadınlarımıza yönelik yapacağız.

  ÇOCUKLAR MUTLU OLUNCA VELİLERDE MUTLU OLUYOR

  23 Nisan’da daha 15 günlük belediye başkanıyken, çocuklarımıza ve sizlere güzel bir 23 Nisan coşkusu yaşattığımızı düşünüyoruz. Çocuklar mutlu olsun bu bizim tek gayemiz. Çocuklar mutlu olunca, veliler de mutlu oluyor, aileler de mutlu oluyor. Öğretmenlerimiz de mutlu çocuklarımıza eğitim verme şansı yakalıyor, çünkü mutlu ve huzurlu çocuklarla çalışmak her zaman daha güzeldir.

  BİR SONRAKİ ŞENLİKTE DAHA FAZLA KATKI SUNACAĞIZ

  Umarım bundan sonraki bahar şenliklerimizi daha büyük katılımlarla, tüm okullarımızı da kapsayacak şekilde yapabiliriz. Devrek Belediyesi olarak bizler de daha fazla katkı sunarak, daha kapsamlı, daha güzel etkinlikler yapacağız. Ben bu organizasyonda katkısı olan Eğitim-Sen Devrek Temsilciliğine, öğretmenlerimize, velilerimize ve tüm çocuklarımıza çok teşekkür ediyorum, iyi eğlenceler diliyor, nice bahar şenliklerinde buluşmak temennisiyle diyorum” dedi.

  Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, “Çocuklarımızla Bahar Buluşması” programında tüm çocuklarla yakında ilgilenip, iyi eğlenceler dilerken, aynı zamanda kendi elleriyle de çocuklara yüz boyama etkinliğinde bulundu.

  Etkinlik kapsamında ayrıca, Devrek Belediyesi’nin katkılarıyla Başkan Bozkurt tarafından tüm çocuklara pamuk şeker ikram edildi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ