Advert
Advert

ÇUFALI: GENÇLERE BÜYÜK GÖREV DÜŞMEKTE

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı yayımladığı mesajda Kurtuluş Savaşı’nın başlangıcı ve milli mücadelenin sembolü olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yılına erişmenin sevinç ve gururunu yaşadığını ifad

ÇUFALI: GENÇLERE BÜYÜK GÖREV DÜŞMEKTE
Bu içerik 689 kez okundu.

 

 Bülent Ecevit Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı yayımladığı mesajda Kurtuluş Savaşı’nın başlangıcı ve milli mücadelenin sembolü olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yılına erişmenin sevinç ve gururunu yaşadığını ifade etti.

  Rektör Çufalı “Aziz milletimizin yaşadığı sıkıntılı günlerde öz değerlerine bağlı kalarak sürdürdüğü bağımsızlık mücadelesinin dönüm noktasını oluşturan 19 Mayıs, yeni bir geleceğe doğru atılan önemli bir adımdır. Bağımsızlıktan ödün vermeden, esarete başkaldıran milletimizin var olma mücadelesine başladığı bu günde, özellikle yarınlarımızı emanet ettiğimiz gençlere büyük görevler düşmektedir. Geleceğin teminatı gençlerimizin milli mücadele şuurunu ve azmini taşıyan bir ruhla 19 Mayıs´ın içerdiği derin anlamı idrak ederek, kendilerine emanet edilen bu vatanı ilelebet koruyacaklarına inancımız tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını tebrik ediyor;  Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mustafa     2019-05-19 onuncu yıl marşı ve izmir marşını hatırlatın kendilerine
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ