Advert
Advert

BAŞKAN VEKİLİ AYDINLI SERGİ GEZDİ

 BAŞKAN VEKİLİ AYDINLI SERGİ GEZDİ
Bu içerik 1587 kez okundu.

 

    Devrek Belediye Başkan Vekili Şeref Aydınlı İstiklal İlkokulu 4-B sınıfı öğrencilerinin hazırlamış oldukları Cumhuriyet Meydanı’ndaki yapboz sergisini gezdi.

    Devrek Belediye Başkan Vekili Şeref Aydınlı, İstiklal İlkokulu 4-B sınıfı öğrencilerinin Sosyal Bilgiler Dersi “Kültür ve Miras” ünitesi kapsamında hazırlanmış olan yapboz sergisini gezdi ve sergi hakkında bilgi aldı.

    4-B sınıfı öğretmeni Mehtap Gündoğdu, sergiyi açmaktaki amaçlarını, çocuklara kültürümüzü yaparak- yaşatarak öğretmeyi amaçladıkları şeklinde açıkladı.

    4-B şubesi Sınıf Öğretmeni Mehtap Gündoğdu açıklamasının devamında ” Bu yılki sosyal bilgiler dersi Kültür ve Miras Ünitesi kapsamında çocuklarımıza kültürümüzü yaparak- yaşatarak öğretme amacıyla yola çıktık ve bu sergiyi açmaya karar verdik. Sabır ve azimle yaptıkları bu çalışmalarından dolayı öğrencilerimi kutluyorum. Gelecekte de başarılarının devam edeceğine inanıyorum.  Bu süreçte bizlerden desteklerini esirgemeyen sayın okul müdürlerimize, öğretmen arkadaşlarıma ve değerli velilerime çok teşekkür ederim” dedi.

    Sergi gezisinden sonra 4-B sınıfı öğrencilerinin sunmuş olduğu folklor ve 1. Sınıf öğrencilerinin ront gösterisi büyük beğeni aldı.

    Programa, Devrek Belediye Başkan Vekili Şeref Aydınlı, İlçe Halk Eğitim Müdürü Yaşar Özlüoğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammet Atlı, İstiklal İlkokulu Okul Müdürü Yılmaz Saraç, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
45 MADENCİ KARANTİNAYA ALINDI
45 MADENCİ KARANTİNAYA ALINDI