Advert
Advert

SEMAZEN GÖSTERİSİNE HAYRAN KALDILAR

Devrek Baladiyesi’nin Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlemiş olduğu Kuran-ı Kerim Tilaveti ve ilahiler eşliğinde Semazen gösterisi Cumhuriyet Meydanında gerçekleşti.

SEMAZEN GÖSTERİSİNE HAYRAN KALDILAR
Bu içerik 980 kez okundu.

 

     Devrek Belediyesi’nin Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlemiş olduğu Kuran-ı Kerim Tilaveti ve ilahiler eşliğinde Semazen gösterisi Cumhuriyet Meydanında yapıldı.

     Devrek Belediyesi, Devrek Müftülüğü ve Mevlana Kardeşliği Grubunun ortaklaşa hazırlamış olduğu Kuran-ı Kerim Tilaveti ve ilahiler eşliğinde Semazen Gösterisi etkinlik alanını dolduran vatandaşların büyük beğenisini kazandı.

     Cumhuriyet Meydanında yapılan etkinlikte konuşan İlçe Müftüsü Hasan İzmirli, “Gecemiz Mübarek olsun hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Bu güzel programı düzenleyen Devrek Belediye Başkanlığımıza, İlçe Müftülüğümüze, görev alan gençlerimize ve çok değerli semazenlerimize çok teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürü teşriflerinizden dolayı sizlere arz ediyorum, Allah razı olsun. Mübarek Ramazan ayındayız, Ramazan sevgidir. Biz müminler olarak en çok bizi yaradan, bize can veren Rabbimizi severiz. Peygamberimiz( SAV ) Hz. Muhammed’i severiz. Ramazan Kuran demektir. Hamdolsun, Devrek ilçemiz Gürbüzler Köyü Kuran Kursuyla ve Merkez Kız Kuran Kursuyla ülkemizde hafızlar diyarı olarak ün yapmış, isim yapmıştır” dedi.

     Dualar eşliğinde son bulan programa, Devrek Belediye Başkan Vekili Şeref Aydınlı, Devrek Müftüsü Hasan İzmirli ve çok sayıda vatandaş  katıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ