Advert
Advert

HALDUN HACIKULAOĞLU: SİGORTACILIK, SON YILLARDA GEREKEN ÖNEMİ GÖRMEYE BAŞLAMIŞTIR

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, bu yıl 26 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında kutlanan ve toplumda sigorta bilincini artırmaya yönelik düzenlenen "Sigortacılık Haftası" nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

HALDUN HACIKULAOĞLU: SİGORTACILIK, SON YILLARDA GEREKEN ÖNEMİ GÖRMEYE BAŞLAMIŞTIR
Bu içerik 1715 kez okundu.

 

  Haldun Hacıkulaoğlu: “Sigortacı ve sigortalının arasında güvene ve hıza dayalı olan sigortacılık, son yıllarda gereken önemi görmeye başlamıştır. Ancak, sigorta bilincinin tabana yayılması ve geleceğin bugünden yapılandırılması için bu bilincin küçük yaşta oluşturulması gerektiğini düşünmekteyim.”

  Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, bu yıl 26 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında kutlanan ve toplumda sigorta bilincini artırmaya yönelik düzenlenen "Sigortacılık Haftası" nedeniyle bir kutlama mesajı  yayımladı.

  Başkan Haldun Hacıkulaoğlu mesajında; “Toplumda sigorta bilincinin artırılması ve sektörün geleceği açısından büyük önem taşımaktadır. Günümüz ekonomik ve sosyal hayatında çok önemli bir yere sahip olan sigortacılık sektörü, ülke ekonomisine sağladığı taze fon yaratma işlevinin yanında, ülkelerin gelişmişlik düzeylerinin belirlenmesinde de önemli bir gösterge olarak kabul edilmektedir. Dolayısıyla, ülkemiz sigortacılığının geliştirilmesi, toplumda sigorta bilincinin artırılması, sigortacı ve sigortalı arasındaki güvenin daha da yükseltilmesi son derece önemli bir konudur. Sigortacı ve sigortalının arasında güvene ve hıza dayalı olan sigortacılık, son yıllarda gereken önemi görmeye başlamıştır. Ancak, sigorta bilincinin tabana yayılması ve geleceğin bugünden yapılandırılması için bu bilincin küçük yaşta oluşturulması gerektiğini düşünmekteyim. Sigortacılık bilincinin ve sektöre duyulan güvenin artırılmasını hedefleyen Sigorta Haftası'nın tüm sigortacılık faaliyetini gösteren üyelerimize, tüm sigortacılara ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ