Advert
Advert

DEVREK TSO STRATEJİK PLANI TAMAMLANDI

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından yürütülmekte olan BAKKA TR81/18/TD/0134 kodlu “Güçlü Stratejilerle Güçlenen Devrek TSO” teknik destek projesi kapsamında 2020-2023 Stratejik plan çalışmaları tamamlandı.

DEVREK TSO STRATEJİK PLANI TAMAMLANDI
Bu içerik 650 kez okundu.

 

  Devrek Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından yürütülmekte olan BAKKA  TR81/18/TD/0134 kodlu “Güçlü Stratejilerle Güçlenen Devrek TSO” teknik destek projesi kapsamında 2020-2023 Stratejik plan çalışmaları tamamlandı.

  Devrek TSO Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu yaptığı açıklamada; “Odamızın 2020-2023 yıllarını kapsayan  Stratejik plan hazırlıkları çerçevesinde   paydaşlarımızın da görüşleri alınarak Danışmanımız Ferdi Kesikoğlu’nun danışmanlığında yürütülerek çalışmalar tamamlanmıştır.. Yapılan  çalışmalar sonucu ortaya çıkan bilgilerin ve durum tespiti girdi sonuçlarının, yönetimin ortaya koyduğu politika ve vizyonla birlikte yorumlanarak   stratejik amaçlar, hedefler, faaliyet ve göstergeler tanımlanmıştır. Raporlama aşamasından sonra Odamız Web sitemizde paylaşılacaktır. Stratejik planımızın hayırlı olmasını diliyorum.”dedi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK