Advert
Advert

BAKZİFED BAŞKANLAR KURULU 2. TOPLANTISI DEVREK’TE YAPILDI

BAKZİFED BAŞKANLAR KURULU 2. TOPLANTISI DEVREK’TE YAPILDI
Bu içerik 661 kez okundu.

    BAKZİFED / DEVREK- Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (Türkonfed) üyesi Batı Karadeniz Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu Genişletilmiş Başkanlar Kurulu toplantısı Devrek’te BAKZİFED Yönetim kurulu Üyesi ve Genel Saymanı İsmail Külah’ın ev sahipliğinde yapıldı.

     Devrek’te Düzenlenen Başkanlar Kurulu Toplantısı'na Katılan Batı Karadeniz Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri  Federasyonu (BAKZİFED Yönetim Kurul Başkanı Bahri Küpeli, Bölge KOBİ’lerinin ve İş insanlarının, üreten kesimin boyutu çok büyük ekonomik risklerin altında bulunduğunu piyasaların da bunu ziyadesiyle gösterdiğini söyledi.

İSMAİL KÜLAH EV SAHİPLİĞİ YAPTI

     BAKZİFED, 2019 yılının ikinci Yönetim Kurulu ve Başkanlar Kurulu toplantısı Devrek’te gerçekleştirdi. Devrek’te Yönetim kurulu üyesi ve Genel Sayman İsmail Külah’ın evsahipliğinde yapılan toplantıda, Türkiye ekonomisinin durumu masaya yatırıldı.

KÜPELİ, İŞ İNSANLARI  EKONOMİK RİSK ALTINDA

    Toplantının açılışında konuşan BAKZİFED Yönetim Kurulu Başkanı Bahri Küpeli, Batı Karadeniz’in dört bir yanındaki iş insanlarını temsil eden derneklerimizin başkan ve yöneticileri bugün Devrek’te,ekonomik boyutu altından kalkılamayacak bir duruma gelen iş insanlarının sorunlarını BAKZİFED yönetimi ve derkek başkanları olarak görüşmek ve bir rapor haline getirmek için buradayız.

    Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik ve siyasi konjonktür göstermektedirki sorunlarımız dağ gibi bir hale gelmiştir. Görünen o ki, bugün siyasetteki kutuplaşma yüzünden Türkiye ekonomisini bekleyen riskler yeterince algılanamıyor ve bu riskleri iyi yönetmek için tatmin edici bir çaba gösterilmiyor. Bildiğiniz gibi siyaset sahnesindeki çatışmalı ortamla ilgili görüşlerimizi daha önce de açıklamıştık. Biz siyasetçi değiliz. Biz iş insanlarının temsilcileriyiz.İş İnsanlarının sorunlarını raporlarız ve çözümü için herkesle istişarede bulunuruz. Siyaseti siyasetçiler yapsın bizlerde işimize bakalım.Ancak görünen o ki siyasetçiler de ekonomide artan riskleri bir türlü görme zahmeti göstermemektedirler”dedi.

BAKZİFED ÜYELERİNE FİNANSMAN DESTEKLERİ DE GÖRÜŞÜLDÜ

    BAKZİFED, 2019 yılı ikinci Yönetim Kurulu ve Başkanlar Kurulu toplantısında dernek başkanları kendi bölgelerindeki sorunları dile getirdiler.

    Toplantı da Bölge ekonomisinin Türkiye ekonomisinden ayırt edilemeyeceğini kaydeden BAKZİFED Yönetim kurulu Başkanı Bahri Küpeli, ekonomik anlamda BAKZİFED üyelerine sağlanacak hibe destekler ve AB Projeleri hakkında dernek başkanlarına önemli bilgiler aktarıldığını söyledi.

    UR-GE,ihracat ve tasarım destekleri hakkında da bilgi veren Küpeli, işimi yönetiyorum, finansmana ulaşımdaki yönetme  ve gelişmeler ile Türkonfed’in federasyonlara yönelik çalışmaları hakkında da Yönetim Kurulunu ve dernek başkanlarını bilgilendirdiklerini kaydetti.

    Toplantıda ‘Türkiye’nin Değerleri; BAKZİFED II.ON  Ödülleri’nin 20198 yılı programını da görüşüldü.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“SADECE ŞİİR”İN 3. SAYISI ÇIKTI!
“SADECE ŞİİR”İN 3. SAYISI ÇIKTI!
MEMUR VE MEMUR EMEKLİSİ 0.57 ENFLASYON FARKI ALACAK
MEMUR VE MEMUR EMEKLİSİ 0.57 ENFLASYON FARKI ALACAK