Advert
Advert

DEMİRTAŞ: BAYRAMLAR BİRLİĞİN, BERABERLİĞİN VE KARDEŞLİĞİN HAKİM OLDUĞU ÖZEL GÜNLERDİR

DEMİRTAŞ: BAYRAMLAR BİRLİĞİN, BERABERLİĞİN VE KARDEŞLİĞİN HAKİM OLDUĞU ÖZEL GÜNLERDİR
Bu içerik 1188 kez okundu.

 

    CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Ramazan Bayramı dolayısıyla  bir kutlama mesajı yayınladı. Mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yapan CHP’li Demirtaş, “Ülkemizdeki sorunların çözümü için bayramlarda hakim olan kardeşlik, birlik, beraberlik ve hoşgörünün kalıcı olmasını sağlamalıyız” dedi.

    CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş mesajında şunları ifade etti:

    “Bayramlar birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin hakim olduğu özel günlerdir. Böyle günlerde gösterilen hoşgörünün, sevgi ve saygının her türlü sorunun çözümünde önemli bir adım olduğu şüphesizdir. Ortak manevi değerler etrafında birleştiğimiz bugünler, ülkemizin geleceği ve sorunların çözümü için ayrıştıran değil birleştiren, kutuplaştıran değil ortak noktada buluşturan bir anlayışın hayata geçirilmesi için bir fırsattır. Ancak bu sayede 82 milyon vatandaşımızın mutlu olmasını, huzur ve refah içinde yaşamasını sağlayabiliriz.

    Çünkü bugün ülkemizde işsizlik, yoksulluk ve geçim sıkıntısı yaşayan milyonlarca vatandaşımız vardır. Açlık sınırının altında yaşamaya çalışan milyonlarca kişinin sorunu hepimizin sorunu olmalıdır. Bu vatandaşlarımızın sorunlarını çözüp, her bir vatandaşımızın, bayramları bayram gibi kutlamasını sağlayabildiğimiz gün, toplumsal adalet ve eşitliği de tesis etmiş olacağız. Bunun yolu da, bayramlarda hakim olan kardeşlik, birlik, beraberlik ve hoşgörünün kalıcı olmasını sağlamaktan geçmektedir. Bu sayede toplumsal bağlarımız güçlenecek, birlik ve dayanışmamız artacaktır. Bu duygularla, birlik ve beraberlik içinde nice bayramlar geçirmeyi diler, her şeyin çok güzel olacağı bir Türkiye ümidiyle tüm bütün halkımızın ve İslam dünyasının Ramazan Bayramını kutluyorum.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK