Advert
Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT’TAN MUHTARLARA İFTAR

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt siyasi parti başkanları ve muhtarlarla iftarda bir araya geldi.

BAŞKAN BOZKURT’TAN MUHTARLARA İFTAR
Bu içerik 2457 kez okundu.
Advert

 

    Yeter KÖMEÇÇİ-

   Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt siyasi parti başkanları ve muhtarlarla iftarda bir araya geldi.

     Devrek Belediyesi tarafından Devrek Çınar Otel’de verilen iftar programına;

Eski AKP Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, CHP ilçe Başkanı Yaşar Bükrü, AKP İlçe Başkanı Yaşar Canbaş, İYİ Parti İlçe Başkanı Şenol Barutçu, MHP İlçe Başkan Vekili Fuat Kudatmış, CHP İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Uzundal, CHP İl Başkan Yardımcısı Zeki Esen,  AKP ve CHP Belediye Meclis Üyeleri; Faik Mekik, Osman Erenoğlu, Yakup Salmanoğlu, Şeref Aydınlı, Gökhan Göktepe ve Şevket Cinbir, Devrek Muhtarlar Derneği Başkanı Muhterem Benli, Türkiye Muhtarlar Derneği Devrek Şubesi Başkanı Mustafa Taşçı, Rüştü Onur Sanat ve Kültür Derneği Başkanı İbrahim Tığ, köy ve mahalle muhtarları katıldı.

    Başkan Bozkurt iftar öncesi yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı verdi. Devrek için Devrekliler için köy ve mahalle muhtarları ve siyasi parti temsilcileriyle bir araya gelip birlik, beraberlik ve uyum içinde çalışacaklarına vurgu yaptı.

     Başkan Bozkurt ortak noktalarının daima Devrek olduğunu ve birlikte hareket etmenin faydalarına değindiği konuşmasına şöyle devam etti: “Bu mübarek günlerde, Ramazanımızı noktalamaya hazırlandığımız son günlerde iftar davetimize icabet ettiğiniz için çok teşekkür ederim, Allah hepinizden razı olsun. Hepimiz aynı gemideyiz, hepimiz aynı coğrafyanın insanlarıyız. Hepimizin ortak paydası köylerimizi, mahallelerimizi ve ilçemizi daha yaşanılabilir hale getirmek. Hedefimiz yaşadığımız alanları daha refah, daha huzurlu ve daha yaşanılabilir alanlara çevirmek. Bizler de yerel yönetimlerin en büyük parçası olan belediye olarak, yaklaşık iki aylık dönemde birçok muhtarımıza elimizi uzattık. Bundan sonra da diğer muhtarlarımıza da elimizi uzatmaya devam edeceğiz. Belediye olarak elimizden geldiğince, kaynaklarımız el verdiğinde devamlı yanınızda olmaya gayret edeceğiz. Beraber yaşamanın ana fikri, beraber üretmek, beraber sevinmek ve beraber üzülmektir. Beraber yaşamaya devam edelim. Sevincimize de üzüntümüze de ortak olalım. Bütün bu duydu ve düşüncelerle önümüzdeki Ramazan Bayramınızı kutluyorum.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
4. KAPTAN YAŞANANLARI ANLATTI
4. KAPTAN YAŞANANLARI ANLATTI
HAKAN YÜKSEL ASALETEN ATANDI
HAKAN YÜKSEL ASALETEN ATANDI