Advert
Advert

DEVREK’TE SON AYLARDA AŞAYİŞ OLAYLARININ YAŞANMAMASI DİKKATİ ÇEKİYOR

Devrek’te uzun süredir asayiş olayları yaşanmıyor. Bu da vatandaşlarımızı huzurlu ve güven içinde kılıyor.

DEVREK’TE SON AYLARDA AŞAYİŞ  OLAYLARININ YAŞANMAMASI DİKKATİ ÇEKİYOR
Bu içerik 1929 kez okundu.

 

    Yasemin ALTUN-

    Devrek’te uzun süredir asayiş olayları yaşanmıyor. Bu da vatandaşlarımızı huzurlu ve güven içinde kılıyor.

    Devrek’te vatandaşlarımız son bir yıldır güven ve huzurlu bir şekilde yaşamını sürdürüyor. Devrek Emniyet Müdürlüğü Ekiplerinin başarılı çalışmaları ve son aylarda atanan 7 bekçinin de  göreve başlamasıyla birlikte Devrek’te, son aylarda asayiş olayları hiç yaşanmıyor. Özellikle yaz aylarında yaşanması ihtimal olan gasp, hırsızlık ve toplumun huzurunu bozabilecek hiçbir olayın yaşanmadı. Bu durumda halkın emniyet güçlerine olan güvenini artırıyor.

     Esnaf ve vatandaşlar gece bekçilerinin ilçenin hemen her yerini dolaşarak görev yapmalarının ilçenin huzuru açısından büyük önem taşıyor.

     Halkın can ve mal güvenliği için Devrek emniyet güçlerinin başarılı çalışmalar yaptığına değinen İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Necla Esen Ak, “Emniyet güçlerimizin trafik ve asayiş uygulamaları ile birlikte umuma açık alanlar, park ve bahçeler ile okul çevrelerinde denetimleri artırması halkımızı güvenli kılıyor. Son yıllarda  vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için alınan tedbirler de gözdolduruyor. Sokaklarda geceleri bekçilerimizin dolaşması halkımıza güven ve huzur veriyor. Devrek Emniyet Müdürlüğü ekiplerini bu yüzden kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum.”diye konuştu.

      Şeker Bayramı’nda Devrek’in nüfusu iki katına çıkmasına rağmen vatandaşlarımızın güvenliği açısından bir olumsuzluk yaşanmaması da olumlanan bir tutum oldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nevzat alaz     0000-00-00 Fazilet sitesi ve Eğemenliğe ğiden yol ve ırmak kenarlarında Takır Takır silah atılıyor Bıktık artık Balkona ve sokağa çıkmaya korkar olduk Emniyeti ğöreve davet ediyoruz
Kaptan     0000-00-00 İnsaf hocam Daha iki gün önce esmer vatandaşlar karakola girmiş , asayiş olay yok demek ne demek. Bunlar nerede yaşıyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK