Advert
Advert

OTOMOBİL TUTKUNLARI KAHVALTIDA BULUŞTU

Otomobil tutkunu insanların bir araya geldiği kahvaltı etkinliğine Zonguldak’ın dört bir yanından çok sayıda otomobil tutkunu katıldı.

  OTOMOBİL TUTKUNLARI KAHVALTIDA BULUŞTU
Bu içerik 981 kez okundu.

 

 -Sercan KAPUSUZ-

   Otomobil tutkunu insanların bir araya geldiği kahvaltı etkinliğine Zonguldak’ın dört bir yanından çok sayıda otomobil tutkunu katıldı.

  Garaj Türk tarafından Devrek Yaşam Park’ta düzenlenen buluşmaya Devrek,  Zonguldak ve Çaycuma ağırlıklı olmak üzere 100’e yakın otomobil tutkunu katıldı.

  BAKIŞ AÇISINI DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUZ

  Devrek’te faaliyet gösteren Garaj Türk grubu koordinatörü Abdullah Curuk, etkinliğe 50 araç ve 100’e yakın otomobil tutkunun katılım sağlandığını söyledi.  Geleneksel hale getirecekleri etkinliğe katılımın giderek artacağına inandıklarını ve bu tür etkinliklerin daha sık yapılmasının insanların modifiyeli araçlara olan bakış açılarını değiştireceğini ifade eden Curuk, " Bu kahvaltı organizasyonunu yapmamızdaki amacımız arabalarını seven onlara tutkun olan insanların bir araya gelerek kaynaşmalarını tanışmalarını sağlamaktı. Araba sahibi olsun olmasın daha çok otomobil tutkunu insanı bir araya getirmek için zamanla bu organizasyonlarımızı büyük etkinlikler, fuar şeklinde yapmayı planlıyoruz.

EĞLENCELİ VAKİT GEÇİRECEKLER

 Otomobillerini seven ve onlara tutkun insanların zamanında yapılan taşkınlıklar nedeniyle toplumda kötü bir imajı var. Bizim amacımız bu imajı yıkarak otomobil tutkunu insanların onların kafalarındaki imaja sahip olmadıklarını göstermek. Düzenleyeceğimiz diğer etkinliklerimizde vatandaşlar ve otomobil tutkunları bir araya geldiklerinde gerçekten güzel ve eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir ortam olduğunu kendi gözleriyle görecekler." diye konuştu.  Curuk , etkinliğe katılan araç sahiplerine ve desteklerinden dolayı Oadabaş Ticaret, MGremap, King Garage 67, Öykü Oto Lastik, Devrek Göçük, My Garage, Tuning 67, Garaj 67’ye teşekkür etti.

 

 

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ