Advert
Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

BAŞKAN BOZKURT YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
Bu içerik 736 kez okundu.

 

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Karşıyaka Mahallesi Halilbeyoğlu Sokak’ta geçtiğimiz haftalarda başlatılan yol çalışmalarını yerinde inceledi.

    Karşıyaka Mahallesi Halilbeyoğlu Sokak’ta uzun zamandır yaşanan yol sıkıntısının giderilmesi noktasında Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’un talimatıyla Fen işleri ekipleri, başlatmış oldukları yol çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

    Devrek Belediyesi tarafından devam eden yol çalışmalarında, bir yandan parke taşı döşeme işlemleri sürerken diğer yandan da yağmur sularının kontrol altına alınması amacıyla yağmur suyu kanalı çalışmaları devam ediyor.

“Vatandaşlarımızın refahı ve rahatı için çalışıyoruz”

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt yol çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirterek, “Karşıyakalı vatandaşlarımızın daha rahat ve güvenli bir şekilde hayatlarını sürdürebilmeleri için Fen İşleri Müdürlüğümüz gayretli bir şeklide çalışıyor. Mahallemize ait Halilbeyoğlu Sokak’ta uzun zamandır var olan yol sıkıntısını da gidererek mağduriyet yaşayan vatandaşlarımızın rahata kavuşmasını sağlamayı amaçlıyoruz” dedi.

“Başkan Çetin Bozkurt’a teşekkür ederiz”

    Yol çalışmalarını yerinde izlemek için gitmiş olduğu Halilbeyoğlu sokakta vatandaşlar da Başkan Bozkurt’a teşekkürlerini sunarken, “Uzun zamandır sıkıntı yaşadığımız sokağımızın nihayet onarıma kavuşuyor olması bizi çok sevindirdi. Emeği geçen herkese başta Başkanımız Çetin Bozkurt olmak üzere teşekkür ediyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ